Nový Jičín – Frýdek-M. 4:3 (kon.) | Přerov – Val. Meziříčí 4:3 (po s.n.) | Technika Brno – Břeclav 4:3 (po s.n.)
Milevsko – Tábor 5:2 (kon.) | Řisuty – Sokolov 9:1 (kon.) | Vsetín – Prostějov 4:2 (kon.)
Havířov – Karviná (Baník) 3:5 (kon.) | Jindř. Hradec – SHK Hodonín 1:9 (kon.) | Pelhřimov – Nymburk 4:5 (po s.n.)
Jablonec n/N – Bílina 2:5 (kon.)
po s.n.
HC Lední Medvědi Pelhřimov
4:5 (0:2, 4:2, 0:0 - 0:0)
NED Hockey Nymburk
Sobota 09.02.2013, 18:002. liga skupina Střed (ČR)

V samostatných nájezdech stálo štěstí na straně hostů, když pelhřimovští střelci dvakrát nastřelili tyč. Jediným úspěšným exekutorem se stal Jan Stehlík, a tak hosté vítězí 5:4 po samostatných nájezdech. S přáním hezkého večera se s Vámi loučí Tomáš Bečka. (20:34:44)

65:00
    Nymburk právě vstřelil branku!
    JAN STEHLÍK střelou na lapačku Čekala rozhoduje o tom, že bonusový bod si z tohoto utkání odnese hostující Nymburk.

Bílek střelu na lapačku chytil.

Stehlík střelou kolem levé tyče překonal Čekala.

Další tyč! Tentokrát nedal Plachý.

Na druhé straně Čekal vychytal Sedláka.

A nedal. Bekhednový blafák skončil na tyčce.

Jako první jede Martin Hadrava.

Jakoby střelcům po druhé třetině zvlhl střelecký prach. Ani ve třetí třetině, ani v prodloužení totiž branku nepadla, a tak na řadu přijdou samostatné nájezdy.

65:00
    Prodloužení skončilo.

63:35
    Tobolova střela vyskočila Bílkovi z lapačky. Nikdo z domácích ale nedorazil.

63:01
    Stehlík nestihl vyjet z útočného pásma a Nymburk se dopouští offsidu.

62:38
    Hrbatý se rozjel střemhlav do útočnéo pásma a od modré čáry vyslal nebezpečnou ránu, kterou Bílek na poslední chvíli vytěsnil ramenem.

62:06
    Marek Hadrava vystřelil zleva tvrdou střelu. Bílek vytěsnil jeho ránu do ochranné sítě.

61:48
    Teď se ale hosté dopouštějí offsidu.

61:30
    Nymburk má v prodloužení zatím více ze hry.

60:13
    Malinský natáhl na modré a jeho pokus ještě tečoval Stehlík. Puk končí mimo tři tyče pelhřimovské brány.

60:01

Tomáš Bečka

Branky a nahrávky: 23. Bezděk (Adam), 26. Kořínek, 33. Adam (Bezděk), 35. Plachý (Adam, Hadrava) - 4. Marek (Koudela, Belay), 18. Koudela (Marek), 31. Dvořák (Stehlík), 38. Stehlík, 65. Stehlík

HC Lední Medvědi Pelhřimov: Čekal (Jíra) - Adam, Beneš, Veselý, Dominik Kasalý, Kořínek, Tobola, Posmyk - Tecl, Plachý, Hbatý - Kubát, Martin Hadrava, Bezděk - Votápek, Marek Hadrava, Suk - Filip Kasalý
    NED Hockey Nymburk: Bílek (Kareš) - Šefl, Sem, Malinský, Cicvárek, Kurka, Kulich, Havlena, Šimek, Stehlík, Sedlák, Velechovký, Belay, Sirotek, Dvořák, Bílek, Protivný, Marek, Koudela

Rozhodčí: Pokorný - Klouda, Křivohlavý