Zlín – Chomutov 2:3 (kon.) | Olomouc – Vítkovice 1:4 (kon.) | HC Litvínov – Liberec 4:5 (kon.)
Třinec – Pardubice 5:2 (kon.) | Jihlava – HC Plzeň 3:0 (kon.) | Kometa Brno – Sparta 1:7 (kon.)
HC Dukla Jihlava
3:0 (2:0, 0:0, 1:0)
HC Plzeň 1929
Čtvrtek 14.02.2013, 18:00DHL Extraliga juniorů

53:29
    Za atak Romana Čermáka odchází na trestnou lavici Jan Schleiss na dvě minuty za vysokou hůl.

47:08
    Patrik Marcel (PLM) je vyloučen ze hry na dvě minuty za hákování.

22:57
    Marek Vantuch (JIH) odchází na trestnou lavici na dvě minuty za podražení soupeře.

20:41
    Na trestnou lavici odchází zároveň za hosty Jan Schleiss za nafilmovaný pád a za domácí Erik Polívka za podražení. Oba hráči si na trestné lavici odpočinou dvě minuty.

10:10
    Současně jsou vyloučeni hráči hostů Martin Pašek a Antonín Bastl, za domácí jsou vyloučeni Hynek Tobola a Štěpán Zídek. Rozhodčí rozdali tyto tresty za hrubost, která následovala po nepříliš přesné střele na Krejčíka.

03:22
    Roman Čermák odchází na dvě minuty na trestnou lavici za podražení, které bylo jednou z mála možností jak překazit střelu hostů.

Vlasta Hledíková

Branky a nahrávky: 9. Zídek (Pěška), 10. Střecha (Gregar, Vala), 55. Zídek (Gregar)

HC Dukla Jihlava: Krejčík (Svoboda) - Dundáček, Tobola H., Čermák, Polívka, Žáček, Tobola P., Kohout - Pěška, Zídek, Štěpán - Mandát, Mikeš, Vlček - Vala, Střecha, Gregar - Lupač, Vantuch
    HC Plzeň 1929: Karafiát (Příhoda) - Šmíd, Moravčík, Slavík, Houfek, Marcek, Kubík, Zimmermann, Andrlík - Schleiss, Mašek, Indrák - Langer, Tulačka, Pacanda - Pejchar, Přikryl, Šimandl - Bastl, Pašek, Noga

Rozhodčí: Hejduk - Polák, Rittich