Columbus – Dallas 4:5 (po pr.) | Washington – Carolina 3:0 (kon.) | NY Rangers – Winnipeg 3:4 (kon.)
Tampa – Buffalo 1:2 (kon.) | NY Islanders – Boston 1:4 (kon.) | Florida – Pittsburgh 6:4 (kon.)
Minnesota – Calgary 2:1 (po pr.) | Vancouver – Arizona 2:4 (kon.) | San Jose – Colorado 3:2 (po s.n.)

3. M.LETESTU

Děkuji za pozornost a zase někdy na shledanou. (03:50:19)

Českého fanouška potěší informace, že Jaromír Jágr odehrál v zápase 16 minut a 6 sekund a dostal se ke dvěma střelám. Viděli jsme opravdu zajímavý západ, Dallas čtyřikrát vedl, ale domácí vždy dokázali odpovědět. V prodloužení rozhodl o výhře Hvězd Robidas.

63:03
    Dallas právě vstřelil branku!

Je rozhodnuto! STEPHANE ROBIDAS dorazil svou vlastní střelu a zajistil tak hostům výhru v prodloužení.

62:35
    Polovina prodloužení za námi, vypadá to, že se bude rozhodovat v nájezdech. Zdá se mi, že oba týmy pojaly prodloužení jako "nutné zlo" před nájezdovou loterií.

61:55
    Česká 68 na nakonec zlepšila náladu, její střelu ale gólman Collumbusu bez problému zlikvidoval.

61:35
    Jágr v souboji o puk u mantinelu o černý kus gumy přišel.

61:04
    Hra je přerušena, buly před brankou hostujícího týmu.

60:12
    Dallas začíná útočit, hraje opravdu velmi aktivně. Zjevně je nespokojen s tím, že se prodlužuje.

60:01

Základní hrací doba vítěze neurčila, a tak se bude pět minut prodlužovat. Hrát se bude ve čtyřech na obou stranách.

60:00

59:35
    Dallas ve svém obranném pásmu zápas dohrává.

59:00
    Poslední minuta třetiny.

58:26
    Columbus právě vstřelil branku!

Domácí vyrovnávají i počtvrté. 94 sekund před koncem základní hrací doby vstřelil branku střelou zápěstím RJ UMBERGER. Asistence: Nick Foligno.

58:00
    Poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:40
    Zakázané uvolnění domácích.

57:17
    Hvězdy dobře brání už ve středním pásmu. Navíc drží puk bezpečně daleko od své branky.

56:20
    Columbus se snaží dostat se do útočného pásma, ale proti Dallasu to bude mít hodně těžké.

55:10
    Domácímu týmu příliš mnoho času na vyrovnání nezbývá.

53:36

Dallas znovu vede! Bobrovskij si vybral opravdu slabou chvilku. CODY EAKIN zvolil střelu švihem, kotouč poslal mezi betony gólmana domácích, ten ale nezvládl utěsnit mezírku včas. Asistence: Reilly Smith, Stephane Robidas.

53:13
    Hra je přerušena, bude se vhazovat v útočném pásmu týmu Jaromíra Jágra.

51:12
    Fiddlerova střela neznamenala pro branku Columbusu hrozbu, protože byla zblokovaná.

50:30
    Vhazování ve středním pásmu. Hosté kotouč získali a hned míří do útočného pásma, kde si svou aktivitou vynutili buly.

49:16
    Smithova střele prověřila pozornost gólmana domácího týmu. Maskovaný muž v souboji uspěl.

48:15
    Jágr zavezl puk do útočného pásma Dallasu, ale neměl volného spoluhráče, kterému by adresoval přihrávku. Hvězdy tedy o puk přišly.

47:18
    Na střely vedou hosté 26:17, na skóre je to však vyrovnané.

46:16

Domácí přesilovku nevyužili, ale skórují po jejím uplynutí. Na 3:3 vyrovnal CAM ATKINSON. Asistence: Adrian Aucoin, Nick Foligno.

46:00

44:55
    Columbusu se přesilová hra vůbec nedaří, nemůže se dostat do pásma, což se pochopitelně nelíbí fanouškům.

44:25
    Gólman Hvězd měl snadnou práci proti střele Johansena. Kotouč viděl, nikdo před ním neclonil.

44:00
    Vyloučen hostující Garbutt za podražení na dvě minuty.

42:41
    Oba týmy hrají v plném počtu.

41:30
    Hra ve čtyřech znamená souboje o puk ve středním pásmu. Oni jeden tým nechce útočit. Alespoň tak to vypadá.

40:41
    Vzájemné vyloučení Dillon a Gillies, oba dvě minuty za hrubost.

40:02
    Dallas se po vhazování dostal k puku, ale velmi rychle o něj přišel.

40:01

Jaromír Jágr odehrál za dvě třetina 10 minut a 32 sekund z toho 85 sekund strávil na ledě při přesilové hře svého týmu. Zatím vystřelil jednou.

Uplynula druhá třetina tohoto zápasu. V této části hry jsme viděli čtyři branky, po dvou na každé straně. Zápas je stále otevřený a bude zajímavé sledovat poslední dějství.

40:00

39:30
    Kotouč ve středním pásmu.

38:27
    Perioda je v klidu dohrává.

38:00
    Probíhají poslední dvě minuty druhé třetiny.

37:14
    Jágr připravil střeleckou pozici pro spoluhráče, ti ale jeho nabídku možná až trestuhodně nevyužili.

36:40
    Domácí zakládají útočnou akci od své branky. Ve středním pásmu ale o kotouč přišli.

35:05
    Hra se odehrává spíše ve středním pásmu. Týmy se nikam bezhlavě neženou, snaží se hrát hodně takticky.

34:11
    Bobrovskij přerušil hru, a tak se bude vhazovat před jeho brankou.

32:21
    Zakázané uvolnění domácího týmu.

31:39
    V šanci se mihl Václav Prospal, pro české diváky, bohužel, k zakončení se vůbec nedostal.

30:32
    Hvězdy jsou v útočném pásmu a snaží se vytěžit další branku, což se jim vzhledem k dobré obranné práci domácích nedaří.

30:00
    Máme za sebou polovina zápasu a je k vidění velmi kvalitní hokej.

29:52
    Vypadá to, že po čtyřech brankách se nám hra malinko uklidnila. To ovšem neznamená, že by se diváci sledující tento zápas nudili, protože pořád je k vidění nadprůměrný hokej.

28:51

Brankové hody pokračují dál. ANTOINE ROUSSEL napřáhl od modré čáry a prostřelil vše, co mu v cestě stálo. Asistence: Brenden Dillon, Stephane Robidas.

26:19

Velmi rychlá odpověď. Z předbrankového prostoru se do "černého" trefil DEREK DORSETT. Domnívám se, že příliš snadnějších gólů nevstřelil. Asistence: Mark Letestu a Václav Prospal.

25:27

Tak dlouho hosté kroužili okolo branky až DEREK ROY dorazil svou vlastní střelu a posílá tak svůj tým do vedení. Samostatně.

24:21
    Domácí tým má momentálně více ze hry, ale mančaft okolo Jágra velmi dobře zvládá defenzivní činnost.

21:13

Rychlou střelou mimo dosah gólmana se prosazuje NIKITA NIKITIN. Asistence: Fjodor Tjutin a Mark Letestu.

20:33
    Billon vypíchl puk, ale svůj pokus namířil mimo branku Columbusu.

20:01
    Úvodní buly vyhráli domácí a snažili se dostat do pásma, to se ovšem nepodařilo.

20:01

Vše je připraveno, může začít druhá třetina.

Viděli jsme velmi svižnou třetinu, která přinesla jednu branku. V 15. minutě se prosadil hostující Morrow. Po dvaceti minutách tedy vede tým Jágra 1:0

20:00

19:28
    Goligovski se snažil něco vymyslet ve středním pásmu, ale na na nic kloudného nepřišel.

19:00
    Posledních šedesát sekund prvního dějství.

18:17
    Hosté se v posledních fázích třetiny snaží zvýšit svůj náskok.

18:00
    Poslední dvě minutky velmi zajímavé první třetiny. Buly před brankou Dallasu.

17:08
    Columbus odehrál na icing.

16:57
    Před brankou byl volný Jágr, ale přihrávku od svých spoluhráčů nedostal.

16:13
    Hvězdám vstřelená branka vlila energii do žil, jsou daleko aktivnější než soupeř.

15:00

BRENDEN MORROW stál na konci akce, kterou zakončil backhandovou střelou. Rusí se radili, zda branka padla podle pravidel. Za pomoci videa rozhodli, že ano, a tak tým Jaromíra Jágra vede 1:0. Asistence: Cody Eakin a Alex Goligoski.

10:53
    Ke střele se propracoval Benn, ale gólman domácího týmu měl před brankou prázdno, takže viděl.

10:00
    Máme za sebou prvních deset minut utkání a zatím nebyla k vidění řádná akce, která by mohla znamenat změnu skóre.

08:40

07:51
    Hostující tým se dostal do pásma, kde hezky kombinoval a dostal se do několika šancí, se kterými si ale brankář Bobrovskij poradil.

6:40
    Vyloučen domácí Brassard za držení, kterého se dopustil proti Jágrovi.

4:00
    Hraje se rychlý hokej, příliš se nepřerušuje. Hra plyne a stále víc přibývá osobních soubojů.

01:27
    Další souboj těchto dvou mužů vyhrál gólman Columbusu.

00:40
    Benin střelou zápěstím zaměstnal Bobrovskyho.

00:01

Dallas obývá třetí místo Pacifické divize s a má bilanci 9-8-2. Hvězdy mají v týmu dva hráče, kteří se mohou pyšnit přídavným jménem „nejproduktivnější“. Jamie Benn a Michael Ryder, mají na svém kontě čtrnáct bodů. Oba dva mají nejvíce vstřelených branek – šest. I asistencí mají nejvíce – osm. V oblasti asistencí jsou doplněni Jágrem. Týmovou jedničkou v brance je Kari Lehtonen.

Columbus je na posledním místě Centrální divize, odehrál devatenáct zápasů s bilancí 5-12-2. Tým má dva nejproduktivnější hráče. Derick Brassard a Fjodor Tjutin mají na svém kontě deset bodů. Druhý jmenovaný zajistil nejvíce asistencí – devět. K obrovské radosti diváků ze srdce Evropy vede gólové statistiky Václav Prospal – šest. V brankovišti dostávají skoro stejnou důvěru Sergej Bobrovskij i Steve Mason.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 01:00.

Jan Prošek

Branky a nahrávky: 22. Nikitin (Tjutin, Letestu), 27. Dorsett (Letestu, Prospal), 47. Atkinson, 59. Umberger (Foligno) - 15. Morrow (Eakin, Goligovski), 26. Roy, 29. Roussel (Dillon, Robidas), 54. Eakin (Smith, Robidas), 64. Robidas

Columbus Blue Jackets: Bobrovskij, Mason - Moore, Nikitin, Erixon, Aucoin, Goloubef, Tjutin - Gilles, Letestu, Calvert, Atkinson, Dorsett, Brassard, Umberger, Johansen, Prospal, MacKenzie, Boll, Folingo
    Dallas Stars: Bachman, Nilstrop - Robidas, Dilon, Daley, Goligovsky, Oleksiak, Benn - Morrow, Roy, Smith, Eakin, Eriksson, Nystrom, Fraser, Fiddler, Garbutt, Roussel, Jágr

Rozhodčí: Kimmerly, McCauley - Sharrers, Heyer