Trenčín – Žilina 2:1 (kon.) | Piešťany – Banská Bystrica 2:3 (po pr.) | Poprad – Nitra 3:0 (kon.)
Zvolen – Martin 4:0 (kon.) | Košice – Skalica 3:1 (kon.)
ŠHK 37 Piešťany
2:3 (2:1, 0:1, 0:0)
HC´ 05 Banská Bystrica
sk Pátek 01.03.2013, 18:00 • Easton Aréna, Piešťany • Tipos Extraliga (SR)

Hostia si odvážajú teda dva body, ktoré im ale tabuľkovo nepomôžu. Vyrovnaný zápas teda rozlúsklo predĺženie, diváci si najprv trošku zapískali, aby potom Havranom zatlieskali za celú základnú časť. V piatok o týždeň tu začne play off a Piešťany aj po dnešku meno súpera nepoznajú.

Najlepší: (1) Češík (2) Macík (3) Škadra

Ďakujem za pozornosť a prajem pekný víkend vyplnený posledným kolom základnej časti. (20:20:08)

62:37
    Banská Bystrica dala gól!
    Nebudú, Havrani stihli prehrať už v predĺžení. Nedôsledne bránený sa natlačil z prava pred bránku MATEJ ČEŠÍK a pomedzi nohy brankára Ondrejku ukončil zápas a vlastne aj základnú časť na piešťanskom štadióne. Asistencia: Trochta.

62:09
    Budú z toho domácimi veľmi neobľúbené nájazdy? Asi sa toho už teraz boja.

61:42
    Janíkova strela od modrej vedľa po nedôslednom vyhodení Filipa.

61:23
    Filip nahodenou strelou aspoň získal pásmo.

60:44
    Domácim sa ale nič nepodarilo a už hráme 4 na 4.

60:01
    Ešte teda 43 sekúnd presilovky.

60:01
    Začalo predĺženie.

Zaslúžená remíza na ľade v Piešťanoch. Tretia tretina bola o niečo záživnejšia a aj brankári si vylepšili čísla.
    Pokračujeme prakticky hneď.

60:00
    Tretia tretina skončila.

59:50
    Bude sa predlžovať. Škoda, lebo je tu zima ako na zimáku.

58:44
    2. min plus 1O osobný Bambúch (BBY), hákovanie.

1O minút bolo za to: "Čo do p...". ktoré bolo počuť až sem. Ideálna šanca pre Piešťany rozhodnúť. Hoci, pri dnešnej presilovkovej forme...

58:27
    Teč Haringa zblízka, zase dobre postavený brankár Bystrice.

58:18
    Škadra získal pásmo veľmi jednoducho. Od červenej napálil puk, Chorošun ho vyrazil na ochranné sito. A je z toho buly.

58:03
    Ján Sýkora švihom z pravého kruhu nad bránu.

57:46
    Mertelovi sa spoza brány nepodarilo presne prihrať na číhajúceho Stupku.

57:19
    Bomba Škadru len tak zadunela o Chorošunove betóny.

57:03
    Dobre teraz potiahol junior Hudec, z vlastného pásma sa dostal až k zakončeniu. Len do brankára ale.

56:55
    Na dôležitého sa teraz zahral čiarový rozhodca pri buly pred Ondrejkom.

Vlado Zimányi

Branky a nahrávky: 6. Urban (Hruška), 14. Melichárek (Škadra) - 8. Mikolášik (Češík, Ja.Sýkora), 23. Macík (Lunter, Predajniansky), 63. Češík (Trochta)

ŠHK 37 Piešťany: Ondrejka - Brňák, Škadra, Filip (C), Drgoň, Bučka, Kolník, Mrázik, Urban - F. Hudec, Nemec, Melichárek, Chylo, Peško, Šišovský, Saliji, Mertel, Stupka, Hruška, Toman, Haring
    HC´ 05 Banská Bystrica: Chorošun - Bambúch, Kubka, Janík, Biro, Styk, Predajniansky - Lunter, Hudec (C), Macík, Ján Sýkora, Češík, Mikolášek, Jankovič, Trochta, Srnka, Šimun, Juraj Sýkora, Zigo

Rozhodčí: Jonák, Štefík - Holienka, Zvrškovec