Carolina – Pittsburgh 4:1 (kon.) | NY Rangers – Tampa 4:1 (kon.) | NY Islanders – Toronto 4:5 (po pr.)
Boston – Ottawa 2:1 (po pr.) | Florida – Buffalo 3:4 (po s.n.) | St. Louis – Chicago 0:3 (kon.)
Winnipeg – New Jersey 3:1 (kon.) | Dallas – Edmonton 1:5 (kon.) | Arizona – Minnesota 3:4 (kon.)
Colorado – Calgary 5:4 (kon.) | San Jose – Detroit 1:2 (po s.n.)
Boston Bruins
2:1 (0:0, 1:1, 0:0)
Ottawa Senators
Pátek 01.03.2013, 01:00 • TD Garden • NHL

To je z dnešního online přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (03:50:12)

Bruins právě vstřelili branku!
    PATRICE BERGERON dává vítěznou branku domácího týmu, Boston získává bod navíc. Asistence: Dennis Seidenberg.

59:28
    V závěru třetí třetiny se ještě vylučuje, Milan Lucic (BOS) oslabuje svůj tým, což je nepříjemné zejména s blížícím se prodloužením, kdy by se museli domácí bránit pouze ve třech proti čtyřem.

47:52

45:52
    Boston si zahraje přesilovou hru, Erik Condra jde za podražení Andrewa Ference na dvě minuty na trestnou lavici.

Ottawa právě vstřelila branku!
    Čtyři vteřiny před koncem přesilové hry dává Ottawa vyrovnávací branku zásluhou přesné trefy JIMA O´BRIENA! Asistence: Zack Smith, Kaspars Daugavins.

32:42
    Pozor, domácí lavička špatně střídá, rozhodčí zaznamenali příliš mnoho hráčů na ledě, Chris Kelly si jde odpykat dvouminutový trest pro Boston!

32:28

Martin Dvořák

Branky a nahrávky: 26. Horton (Hamilton, Lucic), 64. Bergeron (Seidenberg) - 35. O´Brien (Smith, Daugavins)

Boston Bruins: Rask (Chudobin) - Chára, Boychuk, Seidenberg, Hamilton, Ference, McQuaid - Lucic, Krejčí, Horton - Marchand, Bergeron, Seguin - C. Bourque, Kelly, Peverley - Paille, Campbell, S. Thornton
    Ottawa Senators: Lehner (Bishop) - Wiercioch, Gončar, Phillips, Benoit, Methot, Gryba - Silfveberg, Turris, Alfredsson - Greening, Zibanejad, Condra - Dziurzynksi, Smith, Neil - Grant, Regin, O´Brien

Rozhodčí: Charron, Pollock - Murphy, MacPherson

Diváci: 17565