Carolina – Pittsburgh 4:1 (kon.) | NY Rangers – Tampa 4:1 (kon.) | NY Islanders – Toronto 4:5 (po pr.)
Boston – Ottawa 2:1 (po pr.) | Florida – Buffalo 3:4 (po s.n.) | St. Louis – Chicago 0:3 (kon.)
Winnipeg – New Jersey 3:1 (kon.) | Dallas – Edmonton 1:5 (kon.) | Arizona – Minnesota 3:4 (kon.)
Colorado – Calgary 5:4 (kon.) | San Jose – Detroit 1:2 (po s.n.)
Arizona Coyotes
3:4 (0:2, 1:2, 2:0)
Minnesota Wild
Pátek 01.03.2013, 03:00 • Jobing.com Arena • NHL

To je z dnešního online přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (05:42:59)

Phoenix právě vstřelil branku!
    To bude závěr! Na rozdíl jediné branky snížil necelou minutu před koncem třetí třetiny domácí SHANE DOAN. Asistence: Oliver Ekman-Larsson, Steve Sullivan.

58:35
    Ale vzápětí fauluje i Matt Cullen, který jde za držení také na dvě minuty na trestnou lavici, přesilová hra hostů končí.

58:12
    Naděje domácích pohasínají, na trestnou lavici odchází za hákování Keith Yandle a hosté si zahrají přesilovou hru.

55:21
    Branku naděje Coyotes dává KEITH YANDLE, který snižuje na 2:4 a šance domácích na zdramatizování závěru utkání stále žije. Asistence: Derek Morris, Mikkel Boedker.

52:51
    Vylučuje se na obou stranách, Torrey Mitchell (MIN) hákuje Michaela Stoneho (PHX), ten zase zbytečně přifilmoval pád a dostává tak dvě minuty.

49:17

47:17
    Přesilovou hru si také zahrají domácí, Clayton Stoner (MIN) nedovoleně brání a dostává dvě minuty.

46:58

44:58
    Domácí se budou opět bránit v oslabení, Steve Sullivan jde za podražení na dvě minuty.

Minnesota právě vstřelila branku!
    Wild nabídnutou přesilovou hru využívají zásluhou JAREDA SPURGEONA, který dává střelou zápěsím čtvrtou branku hostů. Asistence: Mikko Koivu, Zach Parise.

35:04
    Znovu na trestnou lavici usedá Raffi Torres, který je tentokrát vyloučen za podražení Dany Heatleyho. Hosté si zahrají přesilovou hru.

30:58
    ROSTISLAV KLESLA je prvním střelcem Coyotes v tomto utkání. Český obránce tak snižuje náskok hostů na dvě branky. Asistence: Kyle Chipchura, Mikkel Boedker.

Martin Dvořák

Branky a nahrávky: 31. Klesla (Chipchura, Boedker), 56. Yandle (Morris, Boedker), 60. Doan (Ekman-Larsson, Sullivan) - 2. Zucker (Cullen, Setoguchi), 15. Heatley (Bouchard, Suter), 27. Heatley (Cullen, Setoguchi.), 37. Spurgeon (M. Koivu, Parise)

Arizona Coyotes: Smith (LaBarbera) - Ekman-Larsson, Z. Michálek, Yandle, Stone, Klesla - Boedker, Vermette, Doan - Sullivan, Lombardi, Korpikoski - Torres, Gordon, Moss - Johnsson, Chipchura, Bissonnette
    Minnesota Wild: Backström (Kuemper) - Suter, Brodin, Stoner, Gilbert, Spurgeon, Prosser - Parise, M. Koivu, Coyle - Zucker, Cullen, Setoguchi - Bouchard, Granlund, Heatley - Rupp, Brodziak, Mitchell

Rozhodčí: Dwyer, O´Rourke - Sharrers, Racicot

Diváci: 11547