Carolina – Pittsburgh 4:1 (kon.) | NY Rangers – Tampa 4:1 (kon.) | NY Islanders – Toronto 4:5 (po pr.)
Boston – Ottawa 2:1 (po pr.) | Florida – Buffalo 3:4 (po s.n.) | St. Louis – Chicago 0:3 (kon.)
Winnipeg – New Jersey 3:1 (kon.) | Dallas – Edmonton 1:5 (kon.) | Arizona – Minnesota 3:4 (kon.)
Colorado – Calgary 5:4 (kon.) | San Jose – Detroit 1:2 (po s.n.)
Colorado Avalanche
5:4 (0:3, 2:1, 3:0)
Calgary Flames
Pátek 01.03.2013, 03:00 • Pepsi Center • NHL

To je z dnešního online přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (05:49:02)

59:42
    Když už jsme u toho (ne)chválení, toho se jistě nedočká ani Roman Červenka, který v závěru třetí třetiny oslabuje Calgary a za vysokou hůl je vyloučen na dvě minuty.

57:16

55:16
    Shane O´Brien nyní rozhodně chválu od své lavičky nesklidí - sotva naskočil z trestné lavice, budou se domácí muset znovu bránit v oslabení díky jeho faulu - držení hole.

54:48

52:48
    Shane O´Brien (COL) jde za hrubost na dvě minuty na trestnou lavici, přesilovou hru si zahrají hosté.

50:52
    Colorado právě vstřelilo branku!
    Avalanche otáčí zápas! Třemi brankami v prvních deseti minutách třetí třetiny otočili domácí hokejisté stav z 2:4 na 5:4! Pátou branku dává MATT DUCHENE. Asistence: Jamie McGinn, Pierre-Alexandre Parenteau.

46:34
    PAUL STASTNY dává vyrovnávací branku. Hosté sice přečkali oslabení, nakonec ale přece jenom inkasovali po jejím skončení a začínáme "od nuly". Asistence: Gabriel Landeskog, David Jones.

44:45

42:45
    Colorado si zahraje další přesilovou hru, Bouwmeester jde na dvě minuty na trestnou lavici.

40:23
    Vstup do třetí třetiny se lépe vyvedl domácím, GABRIEL LANDESKOG dává střelou zápěstím třetí branku Avalanche a snižuje náskok soupeře na rozdíl jediné branky. Asistence: Jan Hejda.