Montreal – Ottawa 4:3 (2:1 po s.n.) | New Jersey – Philadelphia 5:2 (kon.) | Calgary – Detroit 5:2 (kon.)
HC RT TORAX Poruba 2011
3:2 (1:0, 2:2, 0:0)
AZ Havířov
Čtvrtek 14.03.2013, 18:00 • Zimní stadion Ostrava - Poruba. • Play-off 2. ligy, skupina Východ

59:28
    Hosté chybovali v rozehrávce a nakonec si museli pomoct faulem. Vyloučen Prokop (HAV) na dvě minuty za nedovolené bránění. Hodně složitá situace pro hosty.

55:22
    Vyloučení na obou stranách. Za domácí je to Slavík (POR) na dvě minuty za hrubost a za hosty Prokop (HAV) na dvě minuty za napadení.

46:53
    Možnost hostů ke srovnání. Vyloučen Krayzel (POR) na dvě minuty za hákování.

21:09
    Vyloučen Chaloupka (POR), který si odsedí dvě minuty za svůj tým, který hrál s příliš mnoha hráči na ledě.

17:51
    Síly na ledě se srovnají. Za držení hole je na dvě minuty z ledu vykázán Chaloupka (POR).

16:28
    Ale dlouho tomu tak nebylo. Za podražení je na dvě minuty vyloučen Daneček (HAV).

14:02
    Vyloučen Klimša (HAV) na dvě minuty za napadení.

10:22
    Sztefek v obrovské šanci obehrál gólmana a stačilo zasunout puk do prázdné brány, hostující hráč byl však faulován a nezakončil, bude se však vylučovat. Za hákování je vyloučen Kysučan (POR).

04:37
    Vyloučen Holuša (POR) na dvě minuty za hákování.

01:11
    Vyloučen Krayzel (POR) na dvě minuty za hákování.

00:17
    Vyloučen Vydra (HAV) na dvě minuty za nedovolené bránění.

Petr Frömel

Branky a nahrávky: 1. Chaloupka (Vrána), 34. Krayzel (Vaněk, Sedlář), 37. Sedlář (Krayzel, Vaněk) – 22. Kanko (Kolařík, Najdek), 30. Najdek (Bursík, Sztefek)

HC RT TORAX Poruba 2011: Gleich (Tihlář) - Šindelář, Axman, Slavík, Wolf, Hruzík, Mládenka, Prokop P., Prokop L., Dusík - Krayzel, Buček, Hašek, Pavlačka, Vaněk, Kysučan, Sedlář, Piják, Chaloupka, Holuša, Vrána.
    AZ Havířov: Daneček (Matoušek) - Prokop, Zientek M., Krisl, Hegegy, Zientek L., Rimmel, Hartmann, Vydra - Daneček, Najdek, Maruna, Říčka, Pavlas, Sztefek, Kanko, Stránský, Kolařík, Bursík, Pechanec, Klimša.

Rozhodčí: Held, Novotný - Přikryl, Šivčík.