Carolina – Washington 3:5 (kon.) | Boston – Ottawa 3:2 (kon.) | NY Islanders – Winnipeg 5:2 (kon.)
Pittsburgh – Buffalo 1:4 (kon.) | Tampa – Florida 2:3 (0:1 po s.n.) | Nashville – Colorado 3:1 (kon.)

FLO
    PETER MUELLER proměňuje nájezd a Florida vede po první sérii 1:0!

64:59
    Steven Stamkos byl ještě vyloučen, ale Florida už tuhle přesilovku nevyužije.

64:57
    Smithson mohl rozhodnout, Garon ale podržel svůj tým a předvedl skvělý zákrok!

61:00
    Martin St. Louis mohl rozhodnout! St. Louis se protáhl mezi dvěma obránci Panthers a poté se pokusil o blafák, Markstrom ale vytáhl skvělý zákrok.

51:28
    Brewerova střela orazítkovala břevno!! Eric Brewer mohl zařídit obrat, jeho tvrdá střela od modré ale skončila na horní tyči. Lightning orazítkovali ve třetí části tyč již podruhé a jsou jasně lepší.

50:32
    Tampa právě vstřelila branku!
    ALEK KILLORN vyrovnává na 2:2!! Centr Lightning se dostal k odražené střele od mantinelu za bránou a z blízkosti překonal bezmocného Markstroma.

45:38
    TOM PYATT snižuje na 2:1!! Pyatt dostal před bránu přihrávku od Purcella a střelou z první zamířil přesně pod břevno.

41:42
    Steven Stamkos v šanci! Stamkos mířil přesně nad rameno Markstroma a jeho následná střela z úhlu orazítkovala horní tyč. Skvělá šance.

38:23
    Purcell ve velmi dobré šanci, Markstrom ale jeho střelu kryl.

36:41
    Florida právě vstřelila branku!
    TJ BRENNAN využívá další přesilovku a Panthers vedou 2:0!! Garon neměl proti jeho střele žádnou šanci, navíc ji před ním ještě možná tečoval Stamkos.

35:07
    Mueller velmi dobře vypálil, Garon ale vytáhl skvělý semafor a puk ukryl ve své rukavici.

34:56
    Florida si zahraje přesilovku. Vyloučen byl Pyatt.

29:05
    Palat měl dobrou šanci, když se ocitl volný před brankou, Markstrom ale jeho pokus kryl.

28:04
    Steven Stamkos měl na hokejce srovnání, jeho střela ale skončila mimo!

26:44
    Parros a Gudas byli vyloučeni za vyvolání bitky.

25:03
    Aulie v dobré palebné pozici, jeho střela ale končí mimo. Tampa si musí na vyrovnání počkat.

14:07
    Upshall dostal dvě minuty za hákování a domácí si zahrají přesilovku 5:3, která potrvá 24 vteřin.

12:31
    Také domácí si zahrají první přesilovku. Parros dostal dvě minuty za napadení Gudase.

08:36
    TJ BRENNAN bleskově proměňuje přesilovku a Florida vede 1:0!!

08:23
    Pyatt předvedl hákování a za faul na Fleischmanna dostal dvě minuty. Florida si tak zahraje přesilovku.

Tomáš Reiner

Branky a nahrávky: 46. Pyatt (Purcell, Carle), 51. Killorn – 9. Brennan (Fleischmann, Campbell), 37. Brennan (Kuba, Upshall), rozh. náj. Mueller

Tampa Bay Lightning: Garon (Desjardins) – Salo, Hedman, St. Louis, Stamkos, Killorn – Brewer, Carle, Purcell, Pyatt, Pouliot – Gudas, Aulie, Crombeen, Johnson, Palát – Šustr, Conacher, Angelidis
    Florida Panthers: Markstrom (Clemensen) – Strachan, Campbell, Mueller, Matthias, Huberdeau – Kulikov, Kuba, Kopecký, Goc, Fleischmann – Gudbranson, Brennan, Santorelli, Rallo, Upshall – Parros, Smithson, Howden

Rozhodčí: Devorski, Meier – Murray, Pancich