Newcastle – Sunderland 0:3 (kon.) | Stoke – Manchester Utd. 0:2 (kon.) | Chelsea – Tottenham 0:0 (odl.)
Stoke City
0:2 (0:1)
Manchester United
Neděle 14.04.2013, 15:05 • The Britannia Stadium, Stoke on Trent • Anglická Premier League

V druhém o něco méně svižnějším poločase jsme viděli druhou branku United, kterou z penalty vsítil van Persie. Domácí měli prakticky jen jednu vyloženě gólovou příležitost, ale tu i díky pohotovému zákroku hostujícího brankáře neproměnili. Pro Stoke City tato prohra znamená, že se propadlo na 16. místo, naopak Manchester si upevnil již tak velmi jistou pozici na samém čele tabulky. Ode mne je to pro dnešek vše, přeji krásný zbytek slunečného odpoledne. (17:06:04)

90+3
    Valencia mohl jít dopředu, ale jeho výletu k rohovému praporku vystavil stopku Huth.

90+2
    Jones se se svými spoluhráči dostal až před vápno domácích, ale včas ho o míč obral jeden z obránců.

90+1
    Hlavní sudí nastavil tři minuty, podobně jako v prvním poločase.

90
    Whelan zakončoval z velké dálky a střela se mu vůbec nepovedla. De Gea bude odkopávat od své brány.

90
    Začala poslední minuta předepsané hrací doby a Stoke jde do útoku.

89
    Vše naznačuje tomu, že poslední minuty zápasu se odehrají v poklidném tempu. Především tedy na straně Manchesteru.

88
    Ti však s kulatým nesmyslem naložili podobně jako kanonýr ďáblu, a tak se teď musejí bránit.

87
    Rooney ztratil míč a do útoku mohou jít domácí.

86
    Za ostrý útočný faul je žlutě napomenut domácí Jerome, který marně reklamuje, že první odehrál balón.

84
    Stoke City střídá v zápase naposledy. Jonse nahradí anglický dlouhán Peter Crouch.

82
    Neuvěřitelný zákrok před chvíli vytáhl David De Gea! Nakopnutý míč do vápna se snesl na kopačku jednoho z domácích, jenž z první zakončoval k levé tyči. Brankář Manchesteru se však reflexně natáhl jak jen mohl a eventuální brance skvěle zabránil.

81
    Posledních deset minut začne rozehrávkou po faulu Stoke těsně za půlící čarou.

78
    I Sir Alex Ferguson sahá ke střídání, když stahuje Hernándeze, místo kterého nastoupí Welbeck.

77
    V pořadí druhé střídání Stoke, ze hry odchází Walters, naopak do zápasu vstoupí Michael Owen, kterému tleskají i příznivci United.