Palermo – Bologna 1:1 (kon.) | Chievo – Catania 0:0 (kon.) | Cagliari – Inter 2:0 (kon.)
Turín – AS Řím 1:2 (kon.) | Janov – Sampdoria 1:1 (kon.) | Parma – Udinese 0:3 (kon.)
AC Milán – Neapol 1:1 (kon.)
AC Milán
1:1 (1:1)
SSC Neapol
Neděle 14.04.2013, 20:45 • Stadio Giuseppe Meazza (San Siro), Milán (82 955 míst) • Italská Serie A

Souboj AC Milán proti Neapoli nabídl krásný první poločas plný zajímavých a pohledných fotbalových akcí, ze kterých vyšlo i konečné skóre utkání. Remízu 1:1 zařídili svými trefami Flamini s Panděvem. Druhá půle byla spíše taktickou záležitostí, hodně hráčů nezvládalo své emoce. Jejich králem byl Flamini, který dostal červenou kartu za brutální skluz a oslabil tak svůj tým do posledních dvaceti minut. Branka už ale nepadla a oba soupeři berou po bodu.

Pro dnešek je to vše, příště se těším znovu na shledanou. (22:42:18)

90+3
    Zápas se blíží konci, vše nasvědčuje remíze...

90+1
    Cavani hlavičkuje mimo.

90
    Nastavují se 4 minuty.

89
    Mexes Campagnara chytnul za dres, dostává žlutou kartu.

89
    Campagnaro za další z ostrých skluzů vyfasoval žlutou kartu.

87
    Britos ještě dostává žlutou kartu.

86
    Střídání. Odejde Ignazio Abate a místo něj se na hřiště podívá Mattia De Sciglio.

85
    Cavani trefil jen zeď, následná akce končí neúspěchem. Padne branka v úplném závěru?

84
    Pazzini ostrým skluzem zastavuje soupeře, dostává žlutou kartu – Neapol tak zároveň získává volný přímý kop z velmi nebezpečné pozice.

82
    Hosté střídají, odejde Christian Maggio, nahradí jej Emanuele Calaio.

79
    Po zblokované střele Cavaniho budou mít hosté rohový kop.

78
    Utkání se chýlí do závěrečného spurtu, Neapol chce využít přesili o jednoho muže...