Palermo – Bologna 1:1 (kon.) | Chievo – Catania 0:0 (kon.) | Cagliari – Inter 2:0 (kon.)
Turín – AS Řím 1:2 (kon.) | Janov – Sampdoria 1:1 (kon.) | Parma – Udinese 0:3 (kon.)
AC Milán – Neapol 1:1 (kon.)
Turín FC
1:2 (1:1)
AS Řím
Neděle 14.04.2013, 15:00 • Stadio Olimpico di Torino • Italská Serie A

To je z dnešního zápasu vše. Nashledanou u dalších zápasů Serie A. Hezký zbytek neděle. (16:57:50)

První poločas byl vyrovnaný a každý tým se v něm prosadil pouze jednou. Nejprve poslal hosty do vedení Osvaldo, poté srovnal Bianchi. Domácí fotbalisté mohli jít do druhého poločasu s vedením, ale Cerciho střela skončila na tyčce. Ve druhém poločase byl aktivnějším týmem AS Řím, který šel do vedení díky Lamelovi. Za hosty mohl vyrovna Cerci, ale jeho technický pokus skončil po zásahu Stekelenburga na břevně. Když byl po druhé žluté vyloučen Balzaretti, nastal velký tlak domácích fotbalistů. Hosty však podržel brankář Stekelenburg, a tak si AS odváží z Turína všechny tři body.

Zápas nakonec končí vítězstvím AS Řím 2:1. AS se tedy posouvá na vytoužené páté místo, Turín zůstává po prohře patnáctý.

90+4
    Barretova dělovka proletěla jen těsně kolem pravé tyčky!

90+3
    Další nadějná pozice pro domácí. Tentokrát hlavičkoval nad Jonathas.

91+2
    Opět v akci D'Ambrosio. Jeho střelu nadvakrát likviduje Stekelenburg.

90
    Hlavní rozhodčí Romeo bude nastavovat 4 minuty. To je dostatek času pro domácí fotbalisty.

89
    D'Ambrosio se dostal k odražené střele na úrovni malého vápna, ale jeho následnou pumelici dokázal na brankové čáře zblokovat Florenzi!

89
    Florenzi zblokoval Cerciho centr na rohový kop.

87
    Za obranu AS si dobře nabíhal D'Ambrosio, ale domácí útočník si v nejdůležitější moment míč ukopl do autu.

87
    Hosté se teď snaží na útočné polovině naspořit velmi cenné vteřinky.

85
    Masiellův dobrý centr odhlavičkoval na další roh Castan.

84
    Florenzi zastavil Cerciho jen za cenu rohového kopu. Tlak domácích graduje.

83
    Bradley fauloval Barreta a vyfasoval žlutou kartu.

82
    Obrovská příležitost hostů. Ti se dostali do chybě domácích dostali do přečíslení a na zadní tyči mohl utkání definitině rozhodnout Bradley, ale odkrytou branku trestuhodně netrefil!