Nice – Sochaux 3:0 (kon.) | Lyon – Toulouse 3:1 (kon.) | Lille – Marseille 0:0 (kon.)
Olympique Lyon
3:1 (1:1)
Toulouse FC
Neděle 14.04.2013, 17:00 • Stade de Gerland, Lyon • Francouzská Ligue 1 Uber Eats

Do druhého poločasu vstoupili lépe domácí, kteří se rychle po velkém tlaku dostali opět do vedení. Které ještě navýšili a ovládli celé klání v poměru 3:1. Toulouse drželo se soupeřem krok pouze v prvním poločase. Stav zápasu 3:1. Děkujeme za pozornost!
    Držení míče: 45%/55%.
    Celkem střel: 5/7.
    Rohové kopy: 8/2.
    Fauly: 16/15.
    Žluté karty: 1/1. (18:54:19)

90+3
    Ale hráči Lyonu pouze tahají čas a již nic nevymýšlí.

90+3
    Domácí Gourcuff ještě vybojoval standartní situaci pro svůj tým, která se uskutečný od levé postranní čáry.

90+2
    Domácí však opět kontrolují výsledek kombinací ve středu pole a nepůjčují míč soupeři.

90+1
    Hlavní rozhodčí dnešního zápasu nastavuje ještě tři minuty nad základní hrací dobu druhého poločasu.

90
    Ale přichází nepřesný pas do vápna. Lyon může být klidnější.

90
    Závěrečné chvíle se dohrávají před domácím brankářem Vercoutrem.

89
    Na půlící čáře nedovoleně zastaven Capoue.

88
    Gomis na druhé straně čistě odzbrojen hostujícím Zebinou, který si zatím ví s protiútoky domácího střelce rady.

87
    A přichází nebezpečné zakončení Rabiota z hranice vápna, kam se odrazil míč. Ale hráč Toulouse těsně mijí Vercoutreho bránu.

86
    Hosté se dostali ještě k rohovému kopu po souboji Regattina s Fofanou.

84
    Střídání v týmu Olympique Lyon: ze hřiště odchází Briand, přichází Benzia.

84
    Střídání v týmu Toulouse FC: ze hřiště odchází Tabanou, přichází Djalo.

84
    Lyon kontroluje hru u vlastní brány.

84
    Za následné protesty dostává stejný žlutý trest domácí gólman Lyonu Remy Vercoutre.

83
    Za nedovolený zákrok na soupeře dostává první žlutou kartu zápasu hostující Adrien Regattin.