Rayo Vallecano – Real Sociedad 0:2 (kon.) | Atlético – Granada 5:0 (kon.) | Zaragoza – Barcelona 0:3 (kon.)
Ath. Bilbao – Real Madrid 0:3 (kon.)
Real Zaragoza
0:3 (0:2)
FC Barcelona
Neděle 14.04.2013, 19:00 • La Romareda, Zaragoza • Španělská LaLiga

To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (20:53:55)

Je konec, Barcelona vítězí na hřišti Zaragozy jasně 3:0, a to po brankách Alcântary z dvacáté minuty a dvou přesných zásazích Tella, který se prosadil v devětatřicáté a ve třiapadesáté minutě. Domácí se dnes nedokázali prosadit, jejich taktika nakopávaných míčů k úspěchu nevedla, zvlášť, když na "hrotu" byl osamocený Postiga, který neměl s obranou Barcelony žádnou šanci a byl dnes doslova "utopen".

90+3
    Poslední minuta nastavení, Barcelona se již nepouští do útočení, hrají domácí. Ale opět nepřesný nákop, jako většina v dnešním zápase, tudy cesta k úspěchu dnes nevedla.

90+1
    Před Villou na levé straně skvěle skluzem zachránil Rochina!

90+1
    Tři minuty nakonec nastaví rozhodčí nad rámec devadesáti minut, Barcelona kombinuje na polovině hřiště.

90
    Běží poslední minuta řádné hrací doby, hosté kontrolují svůj tříbrankový náskok.

88
    Nenápadná akce hostů, na jejímž konci je pohotová střela Alexise Sáncheze z levé strany, výtečný zákrok Jiméneze!

87
    Rohový kop rozehrávají hosté "na krátko", důležité je, zůstat u míče, což se ale hostům nedaří, míč končí u Jiméneze, který bude vykopávat.

86
    Mezitím je tu rychlý brejk Barcelony, je z toho rohový kop z pravé strany.

85
    Rodri se dostává po levé straně až do pokutového území, Bartra ho nedokázal od míče odstavit, domácí hráč střílí, ale má to "přes nohu", míč letí mimo bránu FCB.

84
    Hosté rozehrávají volný kop z pravé strany nepřesně, obrana Zaragozy odvrací.

84
    Ještě před rozehráním volného kopu z pravé strany hosté střídají, hřiště opouští Cristian Herrera Tello, hrdina dnešního dne a střelec dvou gólů, nahradí ho David Villa.

83
    Snahu rozhodčího, ocenit tento faul "pouze" žlutou kartou, se nezdá Danielu Alvésovi, který nemístně diskutuje s rozodčím, ten mu dává také žlutou kartu za řeči.

82
    Hosté v pokutovém území soupeře, nakonec je z toho faul domácího Alvara Gonzaleze Soberona, který doslova svalil Alexise Sáncheze, navíc ho zřejmě, jak se zdá, ještě kopl do obličeje, když se svalil na zem, jasná žlutá karta!

81
    Barcelona podruhé střídá, ze hřiště odchází Xavi, přichází Sergi Roberto.

80
    Začíná poslední desetiminutovka, utkání se již bude pouze dohrávat, i domácí vědí, že na soupeře, prostě a jednoduše, nemají.

79
    U srdce zahřálo neskutečně sportovní gesto zaplněného La Romareda, kdy domácí ve stoje vítali Abidala, moc pěkné gesto!