Ostrava B – Orlová 3:0 (kon.) | Slovácko B – Žďár n/S 4:1 (kon.)
1.FC Slovácko B
4:1 (2:0)
FC ŽĎAS Žďár n.Sázavou
Neděle 14.04.2013, 10:15 • Bělinka • Moravskoslezská fotbalová liga

Slovácko nakonec přehrálo Žďár rozdílem třídy, když vyhrálo 4:1. Ve druhém poločase snížil nejprve na rozdíl jedné branky Turek, ale domácí hráči drama nepřipustili a dalšími dvěma brankami Kristise a Holka rozhodli o výrazném vítězství Slovácka. (12:04:38)

90+1
    Obrana Slovácka oba centry do pokutového území odvrátila a rozhodčí zápas ukončil.

90+1
    Hosté budou zahrávat rohový kop.

90+1
    Marek Havlík na konci zápasu ještě viděl žlutou kartu.

90
    Rozhodčí Antoníček bude nastavovat ve druhém poločase jednu minutu.

90
    Na hřišti se nyní nehraje, na trávníku leží Franta.

89
    Potřetí Slovácko vystřídalo. Jelečka nahradil Havlík.

87
    Hráči Slovácka nadále drží míč ve své moci a pokračují v dnešní exhibici.

85
    Slovácko právě vstřelilo branku!
    I druhý střídající hráč v dresu Slovácka se prosazuje. Do rozhozené obrany Žďáru se dostal MARTIN HOLEK, který chladnokrevně překonal brankáře Pospíchala.

81
    Hostující celek naposledy vystřídal. Jana Nedvěda nahradil Vojtěch Zedníček.

81
    ANDREOU KRISTIS nebyl ani dvě minuty na hřišti a využívá centr z pravé strany a doklepává míč za záda brankáře Pospíchala potřetí.

80
    Podruhé Slovácko vystřídalo. Jana Lukáše nahradil Andreou Kristis

78
    Žďár n.Sázavou právě vstřelil branku!
    Obrana Slovácka neodkopla důrazně míč z pokutového území a pykalo. První střelu ze skrumáže ještě brankář Kohoutek vyrazil, ale na dorážku ROMANA TURKA byl už krátký -2:1!

77
    Ždár bude zahrávat volný přímý kop z pravé strany.

75
    Nyní je hra neurovnaná a kouskovaná drobnými fauly obou celků.

73
    Nyní se nehraje. Ošetřovaný je brankář Kohoutek po střetu s hráčem Žďáru, který hlavičkoval centr od Turka.

71
    Hosté zahrávali přímý kop z levé strany, letící centr chytil do náruče brankář Kohoutek.

70
    Slovácko poprvé vystřídalo. Autora dvou branek Nestorovského nahradil Holek.

Tomáš Kučera

Branky: 23. Nestorovski (pen.), 44. Nestorovski, 81. Kristis, 85. Holek – 78. Turek

Karty:   57. Nestorovski (SOB), 90+1. Havlík (SOB) – 22. Pospíchal (ZNS)

Neproměněná penalta: 64. Nestorovski (SOB), brankář Pospíchal zneškodnil

1.FC Slovácko B: Kohoutek – Malý, Franta, Jeleček (89.Havlík), Lukáš (80. Kristis), Hála, Nestorovski (70. Holek), Svízela, Kolínek, Fujerik, Břečka
    FC ŽĎAS Žďár n.Sázavou: Pospíchal – Bureš (46. Malý), Šindelka, Heide, Nedvěd (81.Zedníček), Turek, Sedláček, Pohanka, Chmelíček (60. Toufar), Cipruš, Doležal

Rozhodčí: Antoníček – Sedláček, Batít