Česko – Švédsko 1:0 (kon.) | USA – Norsko 7:0 (kon.) | Kanada – Rusko 4:3 (kon.)
J. Korea – Itálie 1:2 (kon.)
Jižní Korea
1:2 (1:0, 0:2, 0:0)
Itálie
Neděle 14.04.2013, 12:00MS sledge hokej

Viděli jsme hezké utkání, které bylo úspěšnější pro Itálii a domácí Korea opět vyhází z duelu s prázdnou. Ode mne je to vše, přeji Vám hezký zbytek dne. (13:45:59)

45:00

44:35
    Poslední vteřiny utkání, o vítězi je rozhodnuto.

43:03
    Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny.

42:30
    Icing Itálie.

42:00
    Hra se nám přesunula do středního pásma, kde se o puk přetahují oba celky.

40:15
    Rozběhlo se nám posledních pět minut utkání, uvidíme kdo vyhraje.

39:15
    Italové si chtějí za každou cenu udržet vedení a dotáhnout toto střetnutí do vítězného konce.

38:33
    Výborný zákrok italského brankáře, který zachraňuje jasný gól!

37:03
    Korea využila chyby v obraně Itálie, ale následná střela končí na zadním plexiskle.

35:06
    Nepřesná střela Korey končí v pravém rohu ledové plochy.

33:58
    Oddechový čas pro domácí.

32:51
    Další výborný zákrok italského brankáře, který drží svůj tým a nedovoluje domácím vyrovnat skóre.

31:58
    Cho byl v dobré pozici pro střelu, ale brankář Itálie dobře přečetl hru.

30:56
    O první přerušení hry se postarali domácí, kterým se píská zakázané uvolnění.

30:01

Druhá třetina byla vcelku zajímavá a to hlavně ze začátku, kdy Itálie otočila vývoj zápasu a po dvou trefách, které od sebe nedělila ani minuta, se ujala vedení 1:2 a tento stav vydržel až do závěrečné druhé sirény.

30:00

29:17
    Z mezikruží to domácím také nevyšlo, zřejmě to byla poslední akce druhé třetiny.