Liberec – Hr. Králové 2:0 (kon.) | Slovácko – Bohemians 1905 1:4 (kon.) | Brno – Teplice 3:3 (kon.)
FC Zbrojovka Brno
3:3 (2:2)
FK Teplice
Sobota 04.05.2013, 13:00 • FC Sparta Brno, Mariánské n. 3 • Celostátní liga staršího dorostu

V prvním poločase vyhávalo Brno sice již 2:0, Teplicím se ale nechtělo prohrát a tak do 80. minuty stihli otočit zápas. Nejkurióznější branku utkání ale vstřelil Jakub Černý, který se prosadil takřka z půlky hřiště. Zbojovka tedy opět nepotkala přemožitele a soupeřem se rozcházejí smírně 3:3. Já se s Vámi v tuto chvíli z Komárova loučím a u dalšího, snad stejně skvělého zápasu nashledanou. (14:55:18)

90
    Brno právě vstřelilo branku!
    JAKUB ČERNÝ hrdinou zápasu! Po přímém kopu z půlky hřiště brankáře míč přeletěl a tak Brno může slavit aspoň remízu. Je to další domácí zápas, který rozhodl v posledních sekundách jediný gól (1:0 v brněnských Ivanovicích)

90
    Poslední šance pro Brno, rohový kop zprava

89
    Právě probíhá poslední minuta zápasu, utkání je již u konce.

Uhlíře nahradí Rollinger, Richtera Mach.

86
    Za nevybíravý zákrok na teplického záložníka vidí Duda zaslouženě žlutou.

84
    Za obranný faul týmu FK Teplice byl nařízen volný kop, míč byl ale špatně kopnut a tak končí u brankáře Skaláka.

83
    Jediné co zbylo z akce Teplic byl rohový kop.

80
    Brněnští jsou hodně zklamáni z nenadálé rány od Jakuba Uhlíře, ale nic nevzdávají a snaží se o remízu.

80
    Teplice právě vstřelily branku!
    Obrat dokonán! Za teplické se prosadil JAKUB UHLÍŘ! 2:3

79
    Šurala vystřídá Hanuš, Pazourka Přichystal

77
    Centr Milana Procházky chtěl zužitkovat Uhlíř, běžel však moc rychle a místo míče skončil v brance druhý jmenovaný, míč mu totiž přeletěl přes hlavu.

75
    Kdyby se tyto akce odehrály v prvním poločase, bylo by skóre nejspíš 5:5... Oba celky mají střeleckou smůlu a nedaří se jim z vyložených šancí prosadit.

74
    Na druhé straně centroval šikovně Stibor, Uhlíř, na kterého centr směřoval, hlavou rozvlnil pouze boční síť!

73
    Martin Levai střílel z 20 metrů těsně nad břevno Skalákovy branky.

73
    Teď to v seštnáctce teplických vypadá jak v nemocnici, na zemi leží hned tři hráči. Rozhodčí ale nic nepíská, a tak se bleskurychle zvedají aby podpořili svůj tým.

71
    Boj o míč u rohového praporku vyhrál Dominik Duda, přesto jsou však u míče hosté.