Stuttgart – Fürth 0:2 (kon.) | Hannover – Mohuč 2:2 (kon.) | W. Brémy – Hoffenheim 2:2 (kon.)
Norimberk – Leverkusen 0:2 (kon.) | Frankfurt – Düsseldorf 3:1 (kon.) | Dortmund – Bayern 1:1 (kon.)
Borussia Dortmund
1:1 (1:1)
Bayern Mnichov
Sobota 04.05.2013, 18:30 • Signal Iduna Park, Dortmund • Německá Bundesliga

Generálka před blížícím se finále tak skončila dělbou bodů. Bayern ji určitě bere, Borussia už tolik spokojená nebude. Hrdinou utkání se mohl stát Lewandowski, ale penaltu kopl hodně špatně. I to se však stává. Dortmund – Bayern 1:1 (1:1). To je z dnešního šlágru německé ligy vše, u dalších přenosů se budu těšit na počtenou. (20:32:09)

Statistiky zápasu:

Držení míče: 46% : 54 %
    Střely na bránu: 4:2
    Střely mimo: 5:3
    Rohy: 6:1
    Fauly: 18:14

Vyrovnané utkání nenašlo vítěze. Blíže k výhře měli domácí, kteří ale Lewandowskim neproměnili penaltu a nevyužili ani takřka půlhodinovou početní výhodu. Bayern je třeba pochválit, protože tuto situaci zvládl naprosto bravurně a bez starostí. Druhý poločas bohužel narušovaly časté fauly a na mnoho pohledného si divák přijít nemohl.

90+2
    Taktické střídání u mužstva hostů. Alabu nahrazuje Højbjerg.

90
    Nastavují se dvě minuty.

90
    Po centru Subotiče se k hlavičce dostal Sahin a ukázal, že to není žádná velký hlavičkář. Míč šel hodně vedle.

90
    Možná jedna z posledních šancí pro Dortmund. Rohový kop.

89
    Ne, tak ani teď nedokázal Schieber zpracovat míč tak kvalitně, aby mohl přes obránce vypálit.

88
    Chvíli se nehrálo a vypadá to, že už toho mnoho v tomto mači neuvidíme.

87
    Což teď dokázal domácí Schieber, kterému nejprve utekl míč a Neuer ho uklidil do náruče. Pak tento gólman dostal co proto, když ho Schieber dohrál.

86
    Bohužel druhý poločas zůstal za očekáváním a místo kvalitní kopané, sledujeme spíše okopávanou. Spousty faulů, karet a osobních soubojů.

85
    Šest žlutých a jedna červená. Bayern si v tomto ohledu musí dát do příštího zápasu velký pozor. Číslo je to obrovsky vysoké.

83
    Blasczykovski končí v tomto zápase. Nahrazuje ho Bender.

81
    Hosté si po delší době řekli, že si zkusí v oslabení zaútočit a nebylo to vůbec špatné. Tymoščuk se s ničím nepáral a z dvaceti metrů vypálil na Weidenfellera. Metr nad bránu.

79
    Těžko se Dortmundu hledá cesta, kudy se dostat přes pečlivě bránící desítku hráčů. Není prostor přes zhuštěnou obranu.

77
    Hraje se stále hodně tvrdě a důrazně. Utkání je nesmírně vyhecované, a to nás ještě čeká finále Ligy mistrů mezi těmito kluby. Tam se budou dít velké věci, dnes je to ještě poměrně slabý odvar.

75
    Pizzaro má pro dnešní den odpracovanou šichtu, odpíchnuto má na posledních zhruba patnáct minut Thomas Müller.