CSKA Moskva – Groznyj 1:0 (kon.) | Rostov – Kubaň Krasnodar 0:2 (kon.) | Machačkala – Kazaň 2:1 (kon.)
Zenit – Vladikavkaz 4:0 (kon.)
FK Rostov
0:2 (0:0)
FK Kubaň Krasnodar
Sobota 04.05.2013, 13:45 • Stadion Olimp - 2, Rostov • Ruská Premier Liga

Ve druhém poločase ukázali hráči Krasnodaru svoji trpělivost a počkali si na chyby soupeře, který se snažil tlačit dopředu. Dvěma brankami v osmi minutách obrátili zápas ve svůj prospěch a zcela ovládli utkání. Stav klání 0:2. Děkujeme za pozornost!
    Držení míče: 53%/47%.
    Celkem střel: 15/13.
    Rohové kopy: 5/2.
    Fauly: 15/18.
    Žluté karty: 2/1. (15:36:24)

90+2
    Za ostrý zákrok ve středu pole dostává žlutou kartu domácí Alexandr Gatčan.

90+1
    Hlavní arbitr dnešního zápasu Sergej Lajuškin nastavuje ještě dvě minuty nad základní hrací dobu ve druhém poločase.

90
    Hosté s míčem na kopačkách kontrolují závěrečné minuty již zřejmě rozhodnutého utkání.

88
    Střídání v týmu FK Rostov: ze hřiště odchází Poloz, přichází Kiričenko.

87
    Na protější straně se neprosadil Poloz.

86
    Nebezpečná rána z trestného kopu Kulika, kterého fantasticky vychytal domácí brankář Pletikosa.

86
    Hosté získali dobrou střeleckou možnost z přímého volného kopu po faulu na neúnavného Niculae.

85
    U pravé postraní čáry se však neprosadil hostující Ozbiliz, navíc je mu ještě odpískán offside.

84
    Kalačev si však neporozuměl s Holendou a Tlisov obrací hru.

84
    Domácí hráči FK Rostov jsou již opět nastěhováni před vápnem protivníka.

83
    Centr z kopačky Kulika mířil na zadní tyč, kde jej chytá domácí brankář Pletikosa.

83
    Po rychlém úniku Niculae vybojovali hosté rohový kop.

82
    Domácí se snaží dostat soupeře do tlaku, ale zatím si střeleckou možnost nevytvořili.

80
    Na druhé straně v obrovské šanci hostující Niculae, který těsně střílí vedle pravé tyče Pletikosovy brány.

78
    Centr od rohového praporku směřující na zadní tyč chytá s přehledem Bělenov.

78
    Ve slibné možnosti domácí Kalačev, kterému nahrál Holenda. V poslední chvíli mu skočil do střely jeden z bráních hráčů soupeře. Následuje rohový kop.