Nacional – Porto 1:3 (kon.)
CD Nacional
1:3 (1:3)
FC Porto
Sobota 04.05.2013, 21:30 • Estádio da Madeira, Funchal • Portugalská Primeira Liga

To je pro dnešní večer vše, já Vám přeji dobrou noc a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou. (23:27:21)

Máme tu konec, hosté vyhrávají 3:1 a připisují si důležité body pro boj o portugalský titul. Druhý poločas přinesl spíše boj, než technickou podívanou a i když se objevilo několik šancí, tak se už skóre nezměnilo. Nejblíže gólu byl hostující Mangala a po něm i Martínez.

90+1
    Marat Izmajlov si za tvrdý zákrok vysloužil žlutou kartu.

90
    Sudí přidá dvě minuty.

90
    Přímý kop Nacionalu, odražený míč se dostal ke Candeiasovi a jeho pokus z 20 metrů o kousek minul Heltonovu bránu.

89
    Ještě jedna žlutá karta, dostal ji domácí Ladji Keita.

88
    Rondón vyslal dlouhý křížný pas na Candeiase, jenže ten byl až příliš prudký a nedal se zachytit na hrací ploše.

85
    Je tu poslední střídání Porta, z trávníku odchází Luis González a na zbývající minutky nastupuje Marat Izmajlov.

84
    González dostal přihrávku do uličky, postupoval na Gottardiho, ten měl k míči blíže a odkopl tak do bezpečí.

82
    Stejně dopadl i jeho spoluhráč, Danilo.

80
    Hosté rozehráli další rohový kop, ke střele se dostal González, ale zcela minul zařízení.

78
    Je tu zmiňované střídání. Odešel Silvestre Varela a na zbývající minuty nastoupil Steven Defour.

78
    Do zakončení se dostával Danilo, trefil pouze před ním stojícího obránce.

77
    Hosté chystají další střídání, čeká se jen na vhodný okamžik.

75
    Jak dopadla tato standardka je zbytečné se rozepisovat – opět neznamenala vážnější ohrožení.

74
    Na pravé straně měl trochu prostoru González a tvrdou ranou prověřil Gottardiho připravenost. Ten vyrazil na roh.

73
    Porto bylo velice blízko čtvrtému gólu. do zakončení se cpal Martínez, ale ještě před ním srážel centr bránící Mexer a trefil vlastní tyč!