Fulham – Reading 2:4 (kon.) | Norwich – Aston Villa 1:2 (kon.) | Swansea – Manchester City 0:0 (kon.)
West Brom – Wigan 2:3 (kon.) | West Ham – Newcastle 0:0 (kon.) | Tottenham – Southampton 1:0 (kon.)
Queens Park – Arsenal 0:1 (kon.)
Swansea City
0:0 (0:0)
Manchester City
Sobota 04.05.2013, 16:00 • Liberty Stadium, Swansea • Anglická Premier League

Pro dnešek je to ode mě vše. Z Liberty Stadium se s Vámi loučí komentátor Tomáš Reiner. Příjemný zbytek víkendu! Na shledanou. (17:55:32)

Největší šance zápasu byly k vidění v závěru obou poločasů. Obě měl na kopačce Manchester City. V závěru první pětačtyřicetiminutovky mohl Citizens nejprve poslal do vedení David Silva, kterého dokázal Michel Vorm fantastickým zákrokem vychytat, a těsně před koncem zápasu měl poté obrovskou šanci Edin Džeko, který ale bránu ve vyložené šanci minul. Konečný výsledek: Swansea 0 Manchester City 0.

90+3
    Ashley Williams odhlavičkoval míč do bezpečí. Na druhé straně předvedl dobrý obranný zákrok Vincent Kompany.

90+2
    STŘELY NA BRÁNU: Swansea 1 Manchester City 3

90+2
    STŘELY CELKEM: Swansea 7 Manchester City 7

90+2
    Edin Džeko se dostal po centru Samira Nasriho k hlavičce, kterou Michel Vorm dokázal chytit! Dobrá šance.

90+1
    Nad rámec dnešního zápasu byly nastaveny 3 minuty.

90
    ... po něm se ale do zakončení nedostali.

89
    Domácí přešli do útoku a vybojovali autové vhazování...

88
    Swansea u míče.

87
    Jack Rodwell se vrací do hry po dlouhodobém zranění.

86
    Poslední změnu využila také Swansea. Dwight Tiendalli nahradil Nathana Dyera.

85
    Roberto Mancini připravil poslední střídání. Jack Rodwell nahradil Davida Silvu.

84
    David Silva v šanci! Španělský reprezentant se dostal v pokutovém území k odraženému míči a poté zamířil těsně vedle levé tyče.

83
    Edin Džeko selhal ve stoprocentní šanci! Carlos Tevez uvolnil kolmou přihrávkou Pablo Zabaletu, který ještě stihl míč na hřišti a dokázal ho poslat před bránu, kde našel osamoceného Edina Džeka, jehož následná střela skončila nepochopitelně mimo.

82
    Ve druhém poločase si žádný z týmů nevytvořil žádnou šanci. Uvidíme, zda se to během závěrečných zhruba deseti minut i s nastavením změní.

81
    Po rozehrání standardní situace se mohl dostat k zakončení Carlos Tevez, argentinský útočník ale bránu Michela Vorma neohrozil.

Tomáš Reiner

Branky:

Swansea City: Vorm – Rangel, Chico, Williams, Davies – Britton, De Guzman – Dyer (86'), Routledge (64'), Hernandez – Michu (69'). Střídající hráči: Monk, Taylor, Tiendalli (86'), Shechter, Agustien (64'), Moore (69'), Tremmel. Manažer: Michael Laudrup.
    Manchester City: Hart – Clichy, Kompany, Nastasic, Zabaleta – Barry, Yaya Toure (46') – Nasri, Silva (85'), Milner – Agüero (78'). Střídající hráči: Pantilimon, Rodwell (85'), Džeko (46'), Tevez (78'), Kolarov, Kolo Toure, Javi Garcia. Manažer: Roberto Mancini.

Rozhodčí: Mike Jones. Asistenti: M. McDonough, A. Holmes. Čtvrtý rozhodčí: D. Phillips.

Diváci: 20242