Ústí n. L. – Zlín 1:2 (kon.) | Bohem. Pr. – Pardubice 0:4 (kon.) | Most – Bohemians 1905 0:1 (kon.)
Táborsko – Opava 5:3 (kon.) | Vlašim – Varnsdorf 2:1 (kon.) | HFK Olomouc – Sokolov 1:0 (kon.)
FK VIAGEM Ústí nad Labem
1:2 (1:0)
FC Zlín
Sobota 04.05.2013, 10:15FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA

Ústečtí měli zápas výborně rozehraný, ale neproměnili spoustu šancí, a tak Zlín během tří minut v rozmezí 58. a 61. minuty skóre otočil. V závěru první půle pak Železník zazdil penaltu. (12:09:51)

90+3
    Ještě v závěru rohový kop pro domácí, ve vápně je i gólman Novák.

90+3
    Ústečtí ale v nastavení nemají šance, tohle si už Zlín patrně pohlídá.

90
    Sudí Lerch nastavil tři minuty!

90
    Zmatku v ústecké rozehrávce chtěl využít Bartolomeu, jeho přízemní střelu ale Novák pokryl.

89
    Zlín už pouze brání, uvidíme jestli Arma dokáže v závěru vyrovnat.

88
    Poslední střídání Ševců. Hrušku nahradil Ruskovský.

87
    Poslední střídání Army. Na hrotu útoku nahradil Moulise Pavel Džuban.

86
    Peterkův centrl prosvištěl vápnem a málem zapadl do branky. Chyběly milimetry!

84
    Fastav Zlín vystřídal. Polácha nahradil Dobeš.

83
    Ústecký Moulis hraje velmi aktivně, nyní jeho střele chyběla přesnost.

82
    Bartolomeu (ZLN) za faul na Moulise vyfasoval žlutou kartu!

79
    Pavlíček (UNL) inkasoval žlutou kartu.

79
    Nyní Malcharek faulovál sám sebe, sudí Lerch mu na jeho skok do trávníku skočil a odpískal faul.

78
    Ústecký Hanich byl sám před bránou, proč z jasné pozice netrefil branku zůstává otázkou!