Ajaccio – Nice 0:2 (kon.) | Lorient – PSG 1:3 (kon.) | Bordeaux – Évian TG 2:1 (kon.)
Lille – Saint-Étienne 1:1 (kon.) | Marseille – Remeš 0:0 (kon.) | Lyon – Rennes 2:0 (kon.)
Bastia – Sochaux 0:0 (kon.) | Brest – Nancy 1:2 (kon.) | Toulouse – Montpellier 2:0 (kon.)
Valenciennes – Troyes 2:1 (kon.)
Lille OSC
1:1 (1:0)
AS Saint-Étienne
Neděle 26.05.2013, 21:00 • Grand Stade Lille Métropole, Villeneuve-d'Ascq • Francouzská Ligue 1 Uber Eats

85
    Lille naposledy střídá. Výhru má domácím přinést Tulio de Melo, který mění Balmonta.

81
    Digne fauluje na levé straně, což znamení přerušení hry. Hosté toho využívají pro vystřídání. Mathieu Bodmer nahrazuje Hamoumu.

79
    Domácí remíza nestačí. Další střídání to jasně dokazuje. Na trávník přichází hrot Roux, který nahradí Rodelina.

76
    Aubameyang následně vypálil z levé strany nad, a tak v přerušené hře střídají i hosté ze Saint-Étienne. Yohan Mollo na hřišti nahradí Brandaa.

73
    První střídání utkání si připravují domácí. Gueyeho nahrazuje na trávníku Marvin Martin.

Martin Mišovec

Branky: 42. Kalou – 59. Hamouma

Karty:   66. Gueye (LIL), 89. Roux (LIL) – 29. Guilavogui (SET), 44. Lemoine (SET), 62. Cohade (SET)   68. Guilavogui (SET)

Lille OSC: (4-3-3) Mouko – Beria, Chedjou, Baša, Digne – Balmont (85. Melo), Mavuba, Gueye (73. Martin) – Rodelin (80. Roux), Kalou, Payet.

Trenér: Rudi Garcia

AS Saint-Étienne: (4-3-3) Ruffier – Clerc, Zouma, Perrin, Ghoulam – Lemoine, Guilavogui, Cohade – Aubameyang, Brandao (76. Mollo), Hamouma (81. Bodmer).

Trenér: Christophe Galtier

Rozhodčí: Ruddy Buquet – David Benech, Guillaume Debart