Ajaccio – Nice 0:2 (kon.) | Lorient – PSG 1:3 (kon.) | Bordeaux – Évian TG 2:1 (kon.)
Lille – Saint-Étienne 1:1 (kon.) | Marseille – Remeš 0:0 (kon.) | Lyon – Rennes 2:0 (kon.)
Bastia – Sochaux 0:0 (kon.) | Brest – Nancy 1:2 (kon.) | Toulouse – Montpellier 2:0 (kon.)
Valenciennes – Troyes 2:1 (kon.)
Lille OSC
1:1 (1:0)
AS Saint-Étienne
Neděle 26.05.2013, 21:00 • Grand Stade Lille Métropole, Villeneuve-d'Ascq • Francouzská Ligue 1 Uber Eats

59
    Saint-Étienne právě vstřelilo branku!
    Velmi jednoduchá a přímá akce hostů po levé straně přináší vyrovnání! Ghoulam poslal z levé strany báječnou přízemní přihrávku za obranu, kde se před Chedjoua dostal ROMAIN HAMOUMA, který pravačkou obstřeluje Moukoua a vyrovnává, 1:1!

42
    Lille právě vstřelilo branku!
    Domácí celek jde v závěru prvního poločasu do zaslouženého vedení 1:0! Centr z levé strany hledal ve vápně Rodelina, který ve vzduchu skvěle přeskočil obránce a lehce přiťukl na SALOMONA KALOUA. Bývalý hráč Chelsea se odpoutal od Perrina a z bezprostřední blízkosti prostřeluje bezmocného Ruffiera!

Martin Mišovec

Branky: 42. Kalou – 59. Hamouma

Karty:   66. Gueye (LIL), 89. Roux (LIL) – 29. Guilavogui (SET), 44. Lemoine (SET), 62. Cohade (SET)   68. Guilavogui (SET)

Lille OSC: (4-3-3) Mouko – Beria, Chedjou, Baša, Digne – Balmont (85. Melo), Mavuba, Gueye (73. Martin) – Rodelin (80. Roux), Kalou, Payet.

Trenér: Rudi Garcia

AS Saint-Étienne: (4-3-3) Ruffier – Clerc, Zouma, Perrin, Ghoulam – Lemoine, Guilavogui, Cohade – Aubameyang, Brandao (76. Mollo), Hamouma (81. Bodmer).

Trenér: Christophe Galtier

Rozhodčí: Ruddy Buquet – David Benech, Guillaume Debart