Kazaň – CSKA Moskva 0:0 (kon.) | Perm – Samara 0:0 (kon.) | Kubaň Krasnodar – Spartak 2:2 (kon.)
FK Kubaň Krasnodar
2:2 (0:1)
FK Spartak Moskva
Neděle 04.08.2013, 18:30 • Stadion Kubaň, Krasnodar • Ruská Premier Liga

90
    Ke druhému poločasu se nastavují dvě minuty, které ještě můžou rozhodnout o dnešním vítězi.

89
    Bocchetti vyfasoval od rozhodčího Meškova žlutou kartu za nedovolený zákrok.

77
    Hosté se pokoušejí opět prosadit. Bránu Belenova zasypávají velkým množstvím střel.

75
    Spartak právě vstřelil branku!
    A je opět vyrovnáno! Neskutečná střela MOVSISYANA, která se odrazila od břevna za záda brankáře Belenova! Propukla velká radost jak hráčů, tak fanoušků Spartaku Moskvy.

70
    Krasnodar právě vstřelil branku!
    Neuvěřitelné! Během čtyř minut se otáčí vývoj zápasu na stranu domácího celku, který se ujímá vedení! Svou střelu posílá za záda brankáře DEALBERT!

66
    Máme vyrovnáno! Skvělý protiútok v podání domácího celku, který proměnil unikající IBRAIMA BALDE! Ten přesnou střelou k levé tyči nedal brankáři šanci zasáhnout.

62
    Střídání v týmu FK Kubaň Krasnodar: ze hřiště odchází Tsoraev, přichází Porras.

61
    Střídání v týmu Spartak Moskva: ze hřiště odchází Yakovlev, přichází Ozbiliz.

60
    Máme odehráno přes šedesát minut zápasu a do vetší šance se dostávají hráči Krasnodaru.

54
    Střídání v týmu FK Kubaň Krasnodar: ze hřiště odchází Cisse, přichází Balde.

41
    Tlisov na útočné polovině zbytečně fauloval a dostává žlutou kartu.

33
    A tentokrát už byli domácí velmi blízko vstřelení branky, když Popov už překonal Pesjakova, kterého na poslední chvíli zachránili jeho spoluhráči, kteří míč mířící do branky odkopli na rohový kop.

30
    A hosté se dostávají do vedení! Po rohovém kopu si na míč naskočil EMMANUEL EMENIKE a hlavou jej poslal na vzdálenější tyč.

20
    Krasnodar byl blízko vedení! Rychlá kombinace domácích byla zakončena tvrdou střelou Cissého z velkého vápna, ale Pesjakov se dokázal proti střele pořádně natáhnout a vyrazit ji na rohový kop.