Hafnarfjördur – Austria 0:0 (kon.) | Zenit – Nordsjaelland 5:0 (kon.) | Met. Charkov – PAOK 1:1 (kon.)
Šeriff Tiraspol – Dinamo Záhřeb 0:3 (kon.) | Elfsborg – Celtic 0:0 (kon.) | Plzeň – Kalju 6:2 (kon.)
Legia – Molde 0:0 (kon.) | Waregem – Eindhoven 0:3 (kon.)
Metalist Charkov
1:1 (0:0)
PAOK Soluň
Středa 07.08.2013, 19:00 • Oblasny Sport Komplex Metalist, Charkov, Ukrajina • Liga mistrů (předkola)

To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (20:52:04)

Dnešní odvetné utkání skončilo zaslouženou remízou 1:1, když se po bezbrankovém prvním poločase nejprve dostali do vedení domácí, a to zásluhou gólu Blanca ze 72. minuty. Za hosty vyrovnal Čech Tomáš NECID, který se dokázal prosadit v 63. minutě téměř jen několik vteřin po svém příchodu na hřiště. Navíc měl na hlavě i další gól, ale v 89. minutě jen těsně netrefil branku Metalistu. Domácím remíza na postup stačila a v součtu obou zápasu vítězí 4:1, čímž si Metalist zajistil postup do čtvrtého předkola. PAOK Soluň, i s Čechem Tomášem Necidem v sestavě, v pohárové Evropě končí.

90+4
    Ve čtvrté minutě nastaveného času ještě hosté rozehrávají rohový kop, jmenovitě Oliseh. Obrana odvrací.

90+3
    Ve třetí minutě nastaveného času ještě rozehrávají domácí rohový kop. Marlos rozehrává z pravé strany, hosté odvrací.

90+2
    Střídání v týmu Metalist Charkov: ze hřiště odchází Edmar, přichází Berezovčuk.

90+1
    Athanasiadis dostává žlutou kartu za faul na Villagru.

90
    Probíhá poslední minuta dnešního utkání, pokud tedy sudí Mayer nenastaví nějakou tu minutu navíc.

89
    A další velká šance Tomáše Necida, který hlavičkuje pouze vedle brány!

88
    Nepřesná rozehrávka Metalistu, k míči se dostávají hosté.

86
    Dlouhý nákop na Cristalda, který ale pouze prodlužuje na brankáře Soluně, ten bleskově rozehrává.

85
    Hosté se v závěru utkání snaží vstřelit další góly, ale zbývá jim jen velice málo času na případný zvrat.

83
    PAOK Soluň právě vstřelil branku!
    Skvělý vstup útočníka TOMÁŠE NECIDA , který jen několik vteřin po svém příchodu na hřiště pohotově střílí uvnitř pokutového území Metalistu, když se dostává k odraženému míči a vyrovnává stav utkání na 1:1!

82
    Na hřiště nyní v dresu PAOK Soluň vbíhá český útočník Tomáš Necid , který nahradí na hřišti Tziolise.

81
    Od Lina se odráží míč po střele Villagra na roh, domácí rozehrávají. Sosův centr hosté odvrací.

80
    Je před námi závěrečná desetiminutovka dnešního odvetného utkání, domácí vedou 1:0 a v součtu s prvním utkáním již 3:0, postup je velice blízko.

79
    Ne, rohové kopy se dnes ani jednomu týmu prostě nedaří.

78
    Hosté kombinují na polovině Metalistu, centr Lucase z levé strany odvrací obránce Azevedo na roh.