Hafnarfjördur – Austria 0:0 (kon.) | Zenit – Nordsjaelland 5:0 (kon.) | Met. Charkov – PAOK 1:1 (kon.)
Šeriff Tiraspol – Dinamo Záhřeb 0:3 (kon.) | Elfsborg – Celtic 0:0 (kon.) | Plzeň – Kalju 6:2 (kon.)
Legia – Molde 0:0 (kon.) | Waregem – Eindhoven 0:3 (kon.)
Šeriff Tiraspol
0:3 (0:2)
GNK Dinamo Záhřeb
Středa 07.08.2013, 19:00 • Stadionul Sheriff, Tiraspol (MDA) • Liga mistrů (předkola)

Hladké a pohodové vítězství pro Dinamo, které ve druhém poločase přidalo ještě jednu branku a potvrdilo tak postup do předkola Ligy mistrů. Hotovo bylo už v prvním poločase, ten druhý byl pouze dohrávacím. Tolik tedy z tohoto zápasu, loučím se s vám s tím, že Dinamo postupuje po výhrách 1:0 a 3:0 do play-off předkola LM. (20:51:47)

90+2
    Ještě k tomu mohl přidat Čop čtvrtou branku, těsně nad zamířil svůj pokus.

90
    Tři minuty do konce zápasu, poté už vypuknou oslavy hostujícího týmu.

88
    Utkání už ztratilo tempo a pouze se dohrává.

85
    Poslední minuty se nic moc na hřišti neděje. Pořád je to stejná písnička, ani akce Luvannora nekončí slavně, pískán ofsajd.

83
    Střídání v týmu FC Šeriff Tiraspol: ze hřiště odchází JHuliam, přichází Balima.

81
    Žlutou kartu dostává Fernando (FC Šeriff Tiraspol).

80
    Střídání v týmu DNK Dinamo Záhřeb: ze hřiště odchází Soudani, přichází Halilovič.

78
    William Celestino je třetím potrestaným hráčem dnešního zápasu.

75
    Ještě zhruba patnáct minut do konce zápasu, o výsledku a postupu Dinama je jasno, přesto Šeriff se chce rozloučit s pohárem důstojně a alespoň ten výsledek upravit.

73
    Střídání v týmu DNK Dinamo Záhřeb: ze hřiště odchází Addy, přichází Šimunovič.

71
    Potřebné osvěžení a doplnění tekutin nyní nařídil rozhodčí Makkelie.

70
    Stoprocentní gólová akce Luvannora, který mohl snížit a dát čestný úspěch. Uvolnil se na hranici pokutového území a technickou střelou obstřelil i Zeleniku, bohužel pro domácí fanoušky netrefil bránu. Míč zapadl těsně vedle.

68
    Na druhé straně je každičký útok nebezpečný. Stejně tak střela Pamiče nebyla vůbec špatná. Šla ale metr nad.

67
    Den blbec prožívají hráči Tiraspolu, nelze jim vytknout snaha, ale v útoku jsou poměrně neškodní.

65
    Střídání v týmu FC Šeriff Tiraspol: ze hřiště odchází Ricardinho, přichází Isa.

64
    Dinamo Záhřeb právě vstřelilo branku!
    A povedlo se. DUJE ČOP si udělal z obránců soupeře tréninkové kuželky, prošel se kolem nich a střelou k levé tyči překonal Tomiče, který se natahoval a natahoval, ale marně. S tím se nedalo nic dělat, 0:3.

63
    Chorvaté přečkali horké minuty a nyní jsou u balonu. Po delším intervalu chtějí zaměstnat Tomičovu bránu.