Hafnarfjördur – Austria 0:0 (kon.) | Zenit – Nordsjaelland 5:0 (kon.) | Met. Charkov – PAOK 1:1 (kon.)
Šeriff Tiraspol – Dinamo Záhřeb 0:3 (kon.) | Elfsborg – Celtic 0:0 (kon.) | Plzeň – Kalju 6:2 (kon.)
Legia – Molde 0:0 (kon.) | Waregem – Eindhoven 0:3 (kon.)
FH Hafnarfjördur
0:0 (0:0)
FK Austria Vídeň
Středa 07.08.2013, 18:00 • Kaplakrikavöllur • Liga mistrů (předkola)

Skončil nám odvetný zápas 3. předkola Ligy mistrů mezi FH Hafnarfjördur – FK Austria Vídeň, ve kterém jsme branku neviděli. Díky výhře v prvním utkání 1:0 postupuje do dalšího předkola FK Austria Vídeň, Na domácí hráče zbylo jen poslední předkolo Evropské ligy. Domácí hráči byli v druhém poločase lepším týmem, ale nedokázali využít přesilovou hru. S konstatováním, že postupujícím do dalšího kola jsou hráči FK Austria Vídeň se s Vámi loučím a u dalších dnešních přenosů na shledanou.