Nitra – Kadaň 1:3 (kon.) | Tychy – Banská Bystrica 2:4 (kon.) | Zvolen – Jihlava 2:4 (kon.)
GKS Tychy
2:4 (0:2, 1:1, 1:1)
HC MONACObet Banská Bystrica
sk Sobota 17.08.2013, 15:30 • Zimný štadión Zvolen. • Memoriál Pavla Zábojníka

54:15
    Obrovská šanca na strelenie gólu pre Tychy. Na trestnú lavicu ochádza hráč Banskej Bystrice, konkrétne Tomáš Zigo za nedovolené bránenie.

43:38
    Teraz si presilovku pre zmenu zahrajú Banskobystričania. Za krosček si odsedí dve minúty Adam Baginski.

39:59
    Ešte v závere druhej tretiny vylúčenie na strane Banskej Bystrice. Za hákovanie sedí na trestnej lavici Jakub Žilka.

27:27
    A presilovka GKS o dvoch hráčov. Za sekanie si dve minúty odsedí Michal Hudec.

26:24
    Vylúčenie na strane Banskej Bystrice. Previnil sa Michal Glemba a dostáva 2 minúty za hákovanie.

13:30
    Presilovka pre Banskú Bystricu. Na trestnú lavicu si odišiel sadnúť hráč GKS David Hoda.

09:05
    Taktická chyba Erica Melanda, ktorý poslal puk do hľadiska a za toto si musí ísť sadnúť na dve minúty na trestnú lavicu. Presilovka pre GKS Tychy.

06:26
    Sily na ľade sa nám vyrovnajú. Za sekanie odišiel na trestnú lavicu hráč Banskej Bystrice Chris Saracino.

04:40
    Macík sa rozbehol smerom k bráne, Pavel Mojžiš za ním nestíhal a tak si pomohol faulom. Odchádza na dve minúty na trestnú lavicu za hákovanie.