Nitra – Kadaň 1:3 (kon.) | Tychy – Banská Bystrica 2:4 (kon.) | Zvolen – Jihlava 2:4 (kon.)
GKS Tychy
2:4 (0:2, 1:1, 1:1)
HC MONACObet Banská Bystrica
sk Sobota 17.08.2013, 15:30 • Zimný štadión Zvolen. • Memoriál Pavla Zábojníka

59:24
    Banská Bystrica dala gól!
    O víťazovi zápasu je rozhodnuté. MICHAL HUDEC strieľa gól do prázdnej bránky. Asistencia: Chris Saracino. 2:4.

58:07
    Milan Baranyk teraz ostal zabudnutý banskobystrickými hráčmi pred bránkou Košarišťana, mohol sa ho opýtať, kam to chce, ale on len neuveriteľne prestreľuje bránku!!

55:16
    GKS Tychy dalo gól! Poľskému tímu sa nakoniec predsa len podarilo využiť presilovú hru. Sluka nahadzoval puk na bránu, Michal Wožnica ho tečoval a odrazený puk sa dostal až k ADAMOVI BAGINSKEMU, ktorý si doslova vychutnal Košarišťana. Asistencie: Michal Wožnica, Maciej Sulka.

54:15
    Obrovská šanca na strelenie gólu pre Tychy. Na trestnú lavicu ochádza hráč Banskej Bystrice, konkrétne Tomáš Zigo za nedovolené bránenie.

43:38
    Teraz si presilovku pre zmenu zahrajú Banskobystričania. Za krosček si odsedí dve minúty Adam Baginski.

43:32
    Jozef Vítek teraz netrafil puk skackajúci pred opustenou banskobystrickou bránkou!

39:59
    Ešte v závere druhej tretiny vylúčenie na strane Banskej Bystrice. Za hákovanie sedí na trestnej lavici Jakub Žilka.

39:31
    GKS Tychy dalo gól! Tak sa to konečne podarilo aj hráčom GKS Tychy! Šťastným strelcom je RADOSLAW GALANT, ktorý strieľa vytúžený kontaktný gól svojho tímu. Strelu Baranyka ešte Košarišťan dokázal vyraziť, ale na dorážku Galanta bol prikrátky. 1:3. Asistencie: Milan Baranyk, Maciej Sulka.

33:15
    Jozef Vitek sa teraz krásne obtočil okolo bránky Banskej Bystrice, a puk z jeho strely sa obtrel o ľavú tyčku.

29:50
    Neuveriteľné. Poliaci strieľajú, majú šance, avšak góly v tomto zápase dávajú len hráči so stredného Slovenska. A tento naozaj stál za to. Krásnou zadovkou sa prezentoval MISLAV ROSANDIČ a posiela svoj tím do trojgólového trháku. Asistencia: Petr Kafka.

27:27
    A presilovka GKS o dvoch hráčov. Za sekanie si dve minúty odsedí Michal Hudec.

27:10
    Jozef Vitek teraz nepochopiteľne prestreľuje prázdnu bránu. Dal sa z tohto vôbec nedať gól?

26:24
    Vylúčenie na strane Banskej Bystrice. Previnil sa Michal Glemba a dostáva 2 minúty za hákovanie.

16:00
    Michal Styk teraz vyslal bombu na Burdu, ale táto strela skončila len na konštrukcii poľskej brány.

13:30
    Presilovka pre Banskú Bystricu. Na trestnú lavicu si odišiel sadnúť hráč GKS David Hoda.

11:59
    A v krátkom časovom slede je z toho druhý gól Banskej Bystrice. RADOSLAV MACÍK si našiel odrazený puk pred bránou Tychy, spravil sťahovačku do bekhendu a potom už nemal problém puk zasunúť do prázdnej brány. Asistencia: Tomáš Zigo.

10:38
    Tak si to predstavte. Dvaja hráči Bystrice smerovali v oslabení na brankára Burdu, a strelom k pravej tyčke po ľade ho prekonáva MATÚŠ CHOVAN!! Asistencie: Borna Šilovič, Mislav Rosandič.

09:05
    Taktická chyba Erica Melanda, ktorý poslal puk do hľadiska a za toto si musí ísť sadnúť na dve minúty na trestnú lavicu. Presilovka pre GKS Tychy.

09:00
    Radoslaw Galant v obrovskej šanci v samostatnom nájazde, ale výborný zákrok hokejkou od Košarišťana.

06:26
    Sily na ľade sa nám vyrovnajú. Za sekanie odišiel na trestnú lavicu hráč Banskej Bystrice Chris Saracino.

05:28
    Obrovská šanca Ľuboša Fajčáka, ktorého krásne našiel pred bránou Tychy jeho spoluhráč, ale vynikajúci zákrok Burdu.

04:40
    Macík sa rozbehol smerom k bráne, Pavel Mojžiš za ním nestíhal a tak si pomohol faulom. Odchádza na dve minúty na trestnú lavicu za hákovanie.