Poruba 2011 – Přerov 3:2 (kon.) | Prostějov – Žilina 5:3 (kon.) | KTH Krynica – Havířov 1:2 (kon.)
KTH Krynica
1:2 (0:1, 1:0, 0:1)
AZ Havířov
Sobota 17.08.2013, 17:30 • ZS SAREZA, Ostrava – Poruba • O pohár RT TORAX

57:58
    Těžké chvilky čekají AZet v závěru základní hrací doby. Na trestnou lavici totiž usedá Miroslav Škumát – 2 minuty za hrubost. Přesilovka pro polský tým.

52:09
    Havířov šel do přečíslení, v němž si pomohl faulem Mikolaj Lopuski – 2 minuty za nedovolené bránění. Hraje se 4 na 4.

50:14
    Petr Prokop si neodpustil nějaká slova směrem k hlavnímu sudímu a následně inkasuje osobní trest do konce utkání za nesportovní chování.

50:14
    Petr Prokop inkasuje 2 minuty za sekání. Přesilovku si zahrají hokejisté Krynice, kteří tak mají ideální šanci na vyrovnání.

44:31
    Havířov má k dispozici další přesilovku. Leszek Laszkiewicz inkasuje 2 minuty za hákování.

37:35
    Další trest! Trestoměřiči mají dnes pořádně napilno. Na lavici hanby usedá Robin Pavlas – 2 minuty za podražení. Krynica má k dispozici zajímavou přesilovku 4 na 3.

37:12
    Ta však měla jepičí život. Jan Daneček dostává 2 minuty za hákování. Pokračuje se 4 na 4.

36:12
    Až nyní je hra přerušena. Michal Kotlorz inkasuje 2 minuty za sekání. Pokračuje přesilovka 5 na 3.

35:09
    Havířov čeká podruhé v utkání dvouminutová přesilovka 5 na 3! Nicolas Besch se provnil hákováním a Tuomas Muhonen podražením. Dokáže ji tentokrát AZet využít?

31:24
    Ovšem pouhých šest vteřin. Petr Prokop vidí 2 minuty za podražení a Krynica může pokračovat v přesilové hře.

29:18
    Jaromír Koma naprosto zbytečně fauluje a chvíli se bude hrát ve čtyřech na obou stranách. Verdikt hlavního zní podražení.

27:22
    Další vyloučení, hlavní rozhodčí od začátku nasadil přísný metr. Krystian Dziubinski dostává 2 minuty za nedovolené bránění. Přesilovka pro AZet.

23:51
    Havířov čekají asi hodně těžké okamžiky. Daniel Graca dostává 2 minuty za zdržování hry a Krynica si zahraje více než minutu přesilovku 5 na 3!

22:58
    Petr Prokop to přehnal s důrazem a míří na lavici hanby – 2 minuty za krosček. Přesilovka pro KTH.

18:12
    Naopak Havířov si zahraje přesilovou hru. Na lavici hanby odchází Nicolas Besch – 2 minuty za sekání.

15:59
    ...ovšem ne na dlouho, protože Mikuláš Rimmel dostává 2 minuty za hákování. Přesilovka polského týmu může pokračovat.

13:48
    A hned je z toho přesilová hra. 2 minuty za držení protihráče si odsedí Zdeněk Deutsch.

10:16
    Polský výběr protestuje proti výroku hlavního sudího tak vehementně, že si vykoledovali další dvouminutový trest pro hráčskou lavici. Havířov čeká dvouminutová přesilovka 5 na 3!

10:16
    Krzysztof Zapala vidí menší trest za hrubost. Havířov čeká další přesilová hra.

05:47
    AZet si zahraje přesilovou hru. Na lavici hanby usedá Leszek Laszkiewicz, verdikt hlavního Šíra zní vysoká hůl.

02:44
    Hlavní rozhodčí Šír poprvé zvedá pravici a vylučuje se na obou stranách. Tomáš Matějek vidí 2 minuty za nedovolené bránění, krynický Dariusz Gruszka si stejnou dobu odsedí trest za sekání.
    Branky a nahrávky: 28. Jemelin – 20. Kanko (Tomášek), 45. Rimmel P. (Daneček J., Říčka)

KTH Krynica: Odrobny (Janin) – Besch, Dutka, Laszkiewicz, Rutkowski, Pasiut, Wajda, Kotlorz, Kolusz, Zapala, Malasinski, Malovanovič, Jemelin, Gruszka, Dziubinski, Lopuski, Skrzypkowski, Muhonen.
    AZ Havířov: Daneček L. (Matoušek) – Koma, Bezuška, Krisl, Klimíček, Rimmel P., Prokop, Deutsch, Graca – Videlka, Tomášek, Kanko – Kolařík, Říčka, Daneček J. – Mráz, Rimmel M., Škumát – Pavlas, Pechanec, Matějek.

Rozhodčí: Šír – Vengřín M., Vengřín R.