Admira Praha – Převýšov 0:0 (kon.) | Karlovy Vary – Chrudim 3:3 (kon.) | Čáslav – Sparta B 1:2 (kon.)
H. Měcholupy – Strakonice 2:4 (kon.) | Štěchovice – Meteor 3:0 (kon.) | Roudnice – Kolín 1:1 (kon.)
Jirny – Zápy 2:1 (kon.)
Slavia Karlovy Vary
3:3 (1:0)
MFK Chrudim
Neděle 18.08.2013, 10:30 • Stadionek ve Dvorech, kapacite cca 1500 diváků, k sezení 200. • Česká fotbalová liga

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 10:30.

Ve 2. kole České fotbalové ligy se dnes na stadionku ve Dvorech potkávají domácí Buldoci a celek Chrudimi.
    Karlovy Vary v prvním kole prohráli v Kolíně 1:3 a jsou aktuálně na 14. místě tabulky. Chrudimští si poradili na domácí půdě s Kunicemi 1:0 a jsou devátí.
    Domácí jedenáctka se představí v zelených dresech.

1.FC Karlovy Vary: Arkenberg – Jankovský, Hruška, Ivasko, Špírek, Řezáč, Tůma, Nerad, Plechatý, Hucl, Geňo. Trenér: Pavel Medýnský.

MFK Chrudim: Mrázek – Linhart, Adámek, Radouš, Řezníček, Jarosz, Vladyka, Vágner, Štěpánek, Kesner, Mastík. Trenér: Pavel Jirousek.

Rozhodčí: Váňa – Štefan, Henech, DS Bartyzal..

Utkání začíná za patnáct minut.

1

1
    Rozehrávají hosté.

2
    Ivasko fauluje. Hosté rozehrávají na půlce.

3
    Karlovy Vary právě vstřelily branku!
    A to je výborný začátek. Po centru a hlavičce Mariána Geňa se k dorážce dostal JARDA NERAD, jež posílá domácí do vedení.

7
    Hosté chybují v rozehrávce a u míče jsou domácí Buldoci.

9
    Domácí jsou v útoku.

10
    Už ne. Chudim jde dopředu.

12
    Mezi obtánce is naběhl Řezáč, ale gólman byl u míče dříve. Na druhé straně pálil Jarosz. Arkenberg chytá.

15
    Filip Řezáč šel sám na branku z pravé strany. Střela na vzdálenou tyč jen těsně minula branku.

17
    Linhart sestřelil Geňa a vidí žlutý kartónek.

18
    Tůma pálí z hranice vápna. Střela zablokována. To byla další tutovka.

20
    Diváci křičí. Vladyka sestřelil Špírka a vidí žlutou.

21
    Za úmyslnou hru rukou na polovině soupeře dostal Špírek žlutou kartičku.

24
    Hostující lavička křičí na rozhodčího: "Jdi do pr...." ten si nenechává nic líbit a důrazně domlouvá. Ještě jeden prohřěšek a bude vykazovat někoho na tribunu.

27
    Hosté poprvé střídají. Řezníčka nahrazuje Nadrchal.

29
    Další tutovka Řezáče. Gólman Mrázek drží akcie Chrudimi. Na vyložené šance je to 3:0 pro domácí.

29
    Rychlý brej domácích. Plechatý ale na centr nedosáhl. Odkop od branky.

30
    Po přímáků si nejvýše naskočil Michal Radouš. Jeho hlavička jen těsně minula svůj cíl.

32
    Rohový kop hostí...

32
    Domácí se ubránili.

utkání sleduje 150 diváků.

37
    Hosté rozehrávali dva rohy, ale ani z jednoho se nedokázali prosadit.

40
    Jakub Vágner šel sám na Arkenberga. Bohužel pro hosty se ukopl a ze šance nebylo nic.

42
    Po přímáků hned někoilk domácích borců se natahovalo po míči. Nikdo ale nedosáhl a balon skončil u Mrázka v náručí.

45
    Po druhé žluté musí pod sprchy Miroslav Šírek. Všichni na stadionu se diví, za to to ve skutečnosti bylo.

Karlovy Vary vedou po poločase 1:0, ale druhou půli budou hrát o deset. Ve 45. minutě byl vyloučen Špírek.

46

47
    Ivasko vypálil. Jeho rána šla o metr nad branku.

46
    O poločase domácí trenér střídal. Řezáče nahradil bojovník Šollar.

50
    Hosté v brejku. Míč má Arkenberg.

52
    Zmatek před Mrázkem. Plechatý nakonec překopl branku.

53
    Střídání u domácích. Ivasko jde dolů, nahrazuje ho Altman.

53
    Ivasko šel pomalu a dostal od rozhodčího žlutou kartu.

55
    Poločasové střídání se vyplatilo. IVAN ŠOLLAR si narazil s Geňem a propálil Mrázka k levé tyči.

57
    Kesner pálí vysoko nad branku.

58
    Vladyka chtěl přelobovat vyběhnutého Arkenberga. Na brankové čáře ho zastoupil Tůma.

59
    Hosté střídají. Linharta nahrazuje Vácha.

65
    Rohový kop domácích.

67
    Domácí potřetí střídají. Jankovského nahrazuje Staněk.

67
    I hosté střídají. Vágnera nahrazuje Luptovský.

69
    A další střídání. Hudec jde do hry místo Plechatého.

70
    Břevno a hosté se domáhají branky po dopadu míče na zem. Rozhodčí však mlčí.

71
    Byla nařízena penalta po faulu na Geňa.

73
    MARIÁN GEŇO zřejmě rozhodl. Brankáře poslal na druhou stranu a zvyšuje už na 3:0.