Dortmund – Freiburg 5:0 (kon.) | Bayern – Wolfsburg 1:0 (kon.) | Leverkusen – Hannover 2:0 (kon.)
Hoffenheim – Schalke 3:3 (kon.) | Hertha – Mohuč 3:1 (kon.) | Frankfurt – Hamburg 2:2 (kon.)
Eintracht Frankfurt
2:2 (1:1)
Hamburger SV
Sobota 28.09.2013, 18:30 • Commerzbank-Arena, Frankfurt • Německá Bundesliga

Dnešní utkání končí remízou 2:2, o které se dá říct, že je remízou spravedlivou. Frankfurt po vedoucí brance ve druhém poločase přenechal zbytečně aktivitu Hamburku a ten z toho dokázal vytěžit v závěru utkání vyrovnávající branku. Český útočník Kadlec se dnes střelecky neprosadil a další český hráč Jiráček, odehrál pouze poslední minutu nastavení.

Tímto se s Vámi loučím. Přeji pěkný zbytek večera. (20:29:01)

90+2
    Frankfurt drží míč na útočné polovině, ale před branku se dostat nedokáže.

90+2
    Střídání v týmu Hamburger SV: ze hřiště odchází Hakan Çalhanoğlu, přichází Petr Jiráček.

90+1
    Žlutou kartu dostává Marco Russ (Eintracht Frankfurt).

90+1
    Nastaveny budou 2 minuty.

90
    K míči se dostali ale hosté, kteří podnikli rychlý protiútok, který střelou nad branku zakončil Lasogga.

90
    Frankfurt se ale dokázal ubránit a teď sám kombinuje na útočné polovině.

88
    Hamburk působí jakoby byl polit živou vodou. Frankfurt se nyní brání svému soupeři.

87
    Střídání v týmu Eintracht Frankfurt: ze hřiště odchází Václav Kadlec, přichází Srđan Lakić.

86
    Hamburg právě vstřelil branku!
    Frankfurt přenechal aktivitu Hamburku a ten toho využívá. Na levou stranu obdržel míč MARCELL JANSEN, který se dostal do vápna a tvrdou střelou, která byla mírně tečována jedním z bránicích hráčů vyrovnává.

85
    Na pravé straně se uvolnil Jung a dostal se až k centru, který skončil v zámezí.

84
    Kadlec se dostal do souboje jeden na jednoho, ale vítězně z tohoto klání vyšel Djourou, který dokázal českého útočníka o míč připravit.

83
    Van der Vaart zahrával volný kop kop Hamburku centrem do vápna, kde se k míči dostal jako první Anderson a hlavou poslal míč od své branky.

82
    Frankfurt hraje velmi zodpovědně a soustředí se na bránění svého vedení.

80
    Lasogga je v posledních chvílích velmi aktivní a snaží se prosadit.

79
    Hra byla nyní přerušena, když zůstal na trávníku ležet Jansen.

77
    Lasoggo nepřesné přihrával a toho využil Jung, který se dostal k míči.

Jan Šlapáček

Branky: 31. Flum (Aigner), 54. Russ (Anderson) – 45+3. Lasogga (Çalhanoğlu), 86. Jansen (Arslan)

Karty:   90+1. Russ (FRN) – 46. Arslan (HAM)

Eintracht Frankfurt: Trapp – Jung (C), Zambrano, Anderson, Oczipka – Rode, Russ, Barnetta (73. Inuj), Flum – Aigner, Kadlec (87. Lakić).
    Náhradníci: Wiedwald – Djakpa, Celozzi, Inuj, Lanig, Joselu, Lakić.

Hamburger SV: Adler – Westermann, Tah, Djourou, Jansen – Beister (75. Zoua), Arslan, van der Vaart (C), Badelj, Çalhanoğlu (90+2. Jiráček) – Lasogga.
    Náhradníci: Drobný – Sobiech, Lam, Jiráček, Nafiu, Rudņevs, Zoua.

Rozhodčí: Kinhöfer – Scheppe, Fischer