Lorient – Marseille 0:2 (kon.) | PSG – Toulouse 2:0 (kon.) | Évian TG – Bordeaux 1:1 (kon.)
Lyon – Lille 0:0 (kon.) | Nice – Guingamp 1:0 (kon.) | Saint-Étienne – Bastia 2:2 (kon.)
Sochaux – Valenciennes 2:0 (kon.)
OGC Nice
1:0 (0:0)
EA Guingamp
Sobota 28.09.2013, 20:00Francouzská Ligue 1 Uber Eats

OGC Nice se raduje ze tří bodů a nutno dodat, že zaslouženě. Domácí svého soupeře jasně přehráli. Ve druhém poločase to byla jedna šance za druhou. Guingamp mohl srovnat v 88. minutě, jenže Yatabare domácího brankaře nepřekonal. To je ode mne vše. Loučím se s vámi a přeji příjemný zbytek večera. (21:53:34)

90+4
    Hraje se ale u středu hrací plochy. Domácí svoje vítězství již uhájí.

90+4
    Poslední možnost hostů. Assembé rozehrává od vlastní brány.

90+3
    Centr do vápna Nice odvrací Mendy, ačkoliv má obvaz na hlavě, nebál se do souboje vlétnout na plno.

90+3
    Nice brání opravdu výborně. Domácí hráči nechávají na hřišti svou duši.

90+2
    Langil se pokusil procpat do šestnáctky individuálně. Jenže neuspěl a o míč přišel.

90+1
    Na útočné polovině získal Nice vhazování. Kulatý nesmysl do hry vhodí Kolodziejczak, jenž ale nikam nespěchá a šetří čas.

90
    Nastavují se čtyři minuty.

90
    Naopak Nice dokázal balón dostat až ke středovému kruhu. Tam jej Pied odpálil za postranní čáru.

89
    S nastavením zbývá ještě pár minut. Guingamp je na útočné polovině, ale stále se mu nedaří příliš zatlačit svého soupeře do vápna.

88
    Mohlo být srovnáno! Letící centr do malého vápna propadl Genevoisovi, čehož využil Yatabare. Ten ale tváří v tvář Ospinu nedokázal překonat. Toho můžu hosté opravdu litovat.

88
    Ospina na nic nečekal a míč, jenž se k němu dostal okamžitě odpálil až k protější brance.

87
    Na zemi zůstává ležet Puel. Ten se srazil s protihráčem a odnesl to otřesením. Pomalu se ale již zvedá a bude v pořádku.

86
    Jeden centr za druhým letí do vápna domácích. Ti ale zatím všechny míče dokáží odvracet.

85
    Z vápna se ke střele dostal Yatabare. Nedal však do své rány patřičnou razanci, a tak to byla pro domácího brankaře lehká práce.