Philadelphia – Toronto 1:3 (kon.) | Detroit – Buffalo 2:1 (kon.) | Colorado – Anaheim 6:1 (kon.)
Detroit Red Wings
2:1 (2:0, 0:0, 0:1)
Buffalo Sabres
Čtvrtek 03.10.2013, 02:00 • Joe Louis Arena, Detroit • NHL

56:02
    Abdelkader si vynutil v útočném pásmu faul a Detroit bude hrát přesilovou hru. Na 2 minuty za podražení je vyloučen Tallinder.

37:45
    Emmerton vyhodil kotouč do hlediště a dostává 2 minutový trest. Detroit bude hrát ve třech.

36:36
    A Buffalo bude mít velkou šanci na snížení. Na 2 minuty je za hákování vyloučen domácí Samuelsson.

31:25
    Cleary je vyloučen na 2 minuty za nedovolené bránění.

29:27
    Myers je vyloučen na 2 minuty za vysokou hůl. Přesilová hra pro Detroit.

25:03
    Kapitán Detroitu Zetterberg odchází podruhé v tomto utkání na trestnou lavici, když se nyní provinil podražením.

19:25
    Detroit bude hrát ve čtyřech. Za nedovolené bránění je vyloučen Quincey.

15:17
    Buffalo bude hrát ve čtyřech, jelikož je Stafford vyloučen na 2 minuty za vražení na hrazení.

4:01
    Ericsson zbytečně sáhl po puku rukavicí a dostává 2 minuty za zdržování hry. Detroit bude hrát ve třech.

3:32
    Detroit bude hrát v oslabení. Na 2 minuty je za podražení vyloučen Zetterberg.

Jan Šlapáček

Branky a nahrávky: 13. Samuelsson (Emmerton, Kronwall), 13. Dacjuk – 53. Girgensons (Flynn)

Detroit Red Wings: Howard (Mrázek) – Ericsson, Kronwall, Kindl, DeKeyser, Smith, Quincey – Abdelkader, Dacjuk, Zetterberg – Alfredsson, Weiss, Franzen – Bertuzzi, Andersson, Cleary – Samuelsson, Emmerton, D. Miller
    Buffalo Sabres: R. Miller (Enroth) – Pysyk, Ehrhoff, Myers, Tallinder, Ristolainen, Weber – Stafford, Hodgson, Vanek – Leino, Ennis, Ott – Flynn, Grigorenko, Girgensons – Kaleta, McCormick, Porter

Rozhodčí: Charron, Watson – Lazarowich, Amell

Diváci: 20066