Chabarovsk – Lev 3:0 (kon.) | Vladivostok – HC Slovan 3:1 (kon.) | Novokuzněck – Riga 0:2 (kon.)
Novosibirsk – CSKA Moskva 3:2 (kon.) | Magnitogorsk – Čeljabinsk 3:0 (kon.) | Viťaz – Čerepovec 3:1 (kon.)
Kazaň – Petrohrad 1:3 (kon.) | N.Novgorod – Mytišči 1:3 (kon.) | Dynamo Moskva – Jaroslavl 1:3 (kon.)
Torpedo Nižnij Novgorod
1:3 (1:0, 0:1, 0:2)
Atlant Mytišči
Čtvrtek 03.10.2013, 17:30KHL

59:44
    Mytišči právě vstřelilo branku!
    Domácí powerplay netrvalo dlouho. Chybná rozehrávka, jedna z těch, které jsme mohli sledovat celý večer, skončila na holi Rafaela Batyršina, který posunul na SERGEJE ŠMELJOVA, který trefou do prázdné branky pečetil výhru hostů. Asistence: Rafael Batyršin.

59:25
    Domácí to zkouší v šesti!

51:01
    Hosté unikli do přečíslení dva na jednoho a už to vypadalo, že domácí obránce zabránil přihrávce a z šance nic nebude, ale nakonec doklepnutí JAROSLAVA DYBLENKA skončilo v síti. Bez asistence.

48:19
    Konstantin Kolcov dostává menší trest za podražení.

37:29
    Za zákrok na domácího kapitána odešel do kabin Jevgenij Arťuchin a Novgorod bude mít výhodu jednoho muže celých 5 minut.

33:09
    Netrvalo dlouho a vyloučení si vysloužil další hrát tentokrát na straně hostů. Jurij Trubačjov dostává 2 minuty za hru vysokou holí.

30:38
    Sergej Sentjurin dostává menší trest za nedovolené bránění.

29:10
    Nebezpečí před Kovalem, Michnovu střelu se snažil dorážet Haataja.

24:52
    Tim Brent si odsedí menší trest za hru vysokou holí. Přesilovka pro Mytišči.

23:12
    Teď už se to ale podařilo, nejprve ohrozil Kovala Hietanen a pak se k puku dostal Wolski, který se snažil dorážet a po něm JAROSLAV DYBLENKO, který se dotkl puku jako poslední z hráčů Atlantu, ale pravděpodobně tam byla ještě podstatná teč jednoho z bránících hráčů. Bez asistence.

21:16
    Z ničeho nic se ocitl sám před Galimovem Denis Paršin, který gólmana hostí nepřekonal.

14:51
    Obrovskou šanci neproměnil Wojtek Wolski. Měl před sebou odkrytou bránu, ale trefil pouze bránícího hráče.

13:48
    V dobré příležitosti se ocitl Sakari Salminen. Byl sám před Galimovem a zkoušel bekhendový blafák, který ovšem gólman hostí vykryl.

12:50
    Alexej Michnov dostává 2 minuty za hákování. Přesilovka pro domácí.

12:15
    Torpedo právě vstřelilo branku!
    Domácí pochopili, že je potřeba střílet a hned se můžou těšit z odměny za svou snahu. Od modré čáry střílel MICHAL GRIGORJEV a jeho pokus prošel až za záda brankáře Galimova. Asistence: Tim Brent.

05:09
    A máme tu druhé vyloučení a bude to znovu na straně hostů. Za podražení si odsedí menší trest Andreas Engqvist.

00:47
    Konstantin Kolcov dostává 2 minuty za hrubost. První početní výhoda dnešního utkání pro domácí.

Dušan Šitner

Branky a nahrávky: 13. Grigorjev (Brent) – 24. Dyblenko, 52. Dyblenko, 60. Šmeljov (Batyršin)

Torpedo Nižnij Novgorod: Koval (Maškovcev) – Valentěnko, Hietanen, Děnisov, Grigorjev, Makarov A., Chomickij, Belochvostikov – Potapov A., Galuzin, Kuljomin – Salminen, Immonen, Paršin – Wolski, Brent, Sentjurin – Žarkov, Potapov M., Krasnoslobodcev.
    Atlant Mytišči: Galimov (Borisov) – Novopašin, Sanguinetti, Batyršin, Aťušov, Rukavišnikov, Petrov, Dyblenko – Michnov, Engqvist, Haataja – Gluchov, Kablukov, Kolcov – Arťuchin, Kadějkin, Šmeljov – Trubačjov, Majorov, Levickij – Jašin.

Rozhodčí: Bělov, Bukin – Menšich, Morozov