Čeljabinsk – Mytišči 2:3 (kon.) | Magnitogorsk – Petrohrad 1:4 (kon.) | Ufa – Čerepovec 8:3 (kon.)
Nižněkamsk – Jaroslavl 1:2 (kon.)
Traktor Čeljabinsk
2:3 (1:1, 1:1, 0:1)
Atlant Mytišči
Pátek 18.10.2013, 15:00 • LA Traktor • KHL

53:42
    Kontilola si půjde odsedět dvouminutový trest za hrubost.

49:32
    Glukhov si půjde sednout na trestnou lavici, když zlomil svoji hůl přes domácího Bondareva. 2 minuty za sekání.

35:05
    Tak nakonec si půjde odsedět dvouminutový trest jenom Kondratěv za napadení.

26:51
    A bude se vylučovat! Hned po vyhrané buly se hosté řítili do útoku, ale Borodkin zahákoval rozjetého Levitskiho a půjde na trestnou lavici. 2 minuty za hákování.

19:37
    Batyršin si půjde sednout na dvě minuty za úmyslné vyhození puku z hrací plochy.

12:58
    A další vyloučení, tak dneska se hraje opravdu tvrdě na trestnou lavici si pojede sednout Velikov. 2 minuty za podražení.

10:40
    Tak domácí si moc přesilovky neužijí, jelikož Bulis zahrál vysokou holí, a tak se bude hrát nezvykle 4 na 4.

10:20
    Další vyloučení na straně hostů. Na trestnou lavici si půjde sednout Kaděkin.

01:59
    Tak Arťuchin už po dvou minutách dohrál. Za faul kolenem dostává trest do konce utkání + 2 minuty. Uvidíme jestli Domácí něco vytěží z této přesilovky a odpoví na rychlý gól Atlantu.

Jan Franek

Branky a nahrávky: 15. Čistov, 21. Bulis (Rjabykin) – 2. Engqvist (Dyblenko), 38. Engqvist (Radulov), 56. Kopytin (Radulov)

Traktor Čeljabinsk: Fokin (Garnett) – Borodkin, Guskov, Rjabykin, Vasilčenko, Bondarev, Kondratěv, Fljagin – Popov, Darzinš, Dugin, Glinkin, Čistov, Kontiola, Bulis, Panov, Kosticyn, Osnovin, Kuzněcov, Abdullin, Mokin
    Atlant Mytišči: Galimov (Borisov) – Batyršin, Rukavišnikov, Velikov, Dyblenko, Niskala, Petrov, Novopašin – Kablukov, Arťuchin, Kolcov – Šmeljov, Engqvist, I. Radulov – Kadeikin, Jašin, Ševčenko – Trubačjov, Gluchov, Levickij – Kopytin.

Rozhodčí: Vječeslav Bulanov, Čerenkov Alexander – Lazarev Hleb, Minor Roman