Čeljabinsk – Mytišči 2:3 (kon.) | Magnitogorsk – Petrohrad 1:4 (kon.) | Ufa – Čerepovec 8:3 (kon.)

Mytišči právě vstřelilo branku!
    Tak vteřinu po konci přesilové hry se trefil PAVEL KOPYTIN. Igor Radulov vyhrál za brankou osobní souboj a okamžitě přihrával volnému PAVLU KOPYTINOVI, který zúročil jeho přihrávku a vstřelil gól. Asistence: Igor Radulov.

53:42
    Kontilola si půjde odsedět dvouminutový trest za hrubost.

49:32
    Glukhov si půjde sednout na trestnou lavici, když zlomil svoji hůl přes domácího Bondareva. 2 minuty za sekání.

43:34
    Obrovská šance domácích. Kontiola překvapivě vypálil a hned se strhla velká mela před Galimovem. K puku se dostal ještě Dugin, který se pokusil překonat ležícího Galimova, ale ten skvěle puk vyrazil hokejkou do rohu a hosté se tak s dávkou štěstí ubránili.

37:02
    Radulov si objel branku a krásnou přihrávkou našel úplně osamoceného ANDREASE ENGQVISTA, který střelou pod víko vstřelil svůj druhý gól a upravuje stav utkaní na 2:2.
    Asistence: Igor Radulov

36:48
    Domácí šli v oslabení ve dvou na brankaře, ale hostujícího brankaře nedokázali překonat.

35:05
    Tak nakonec si půjde odsedět dvouminutový trest jenom Kondratěv za napadení.

26:51
    A bude se vylučovat! Hned po vyhrané buly se hosté řítili do útoku, ale Borodkin zahákoval rozjetého Levitskiho a půjde na trestnou lavici. 2 minuty za hákování.

20:43
    Čeljabinsk právě vstřelil branku!
    Nahození Dimitrije Rjabykina ještě tečoval před brankou volný JAN BULIS, který změnou směru dráhy letu nedal Galimovi žádnou šanci. Asistence: Dimitrij Rjabykin

19:37
    Batyršin si půjde sednout na dvě minuty za úmyslné vyhození puku z hrací plochy.

14:34
    Tak domácím se ten tlak vyplatil a zaslouženě střílí vyrovnávací branku, o kterou se po skvělé přihrávce postaral STANISLAV ČISTOV. Stav zápasu je tedy 1:1.

14:12
    Skvělý Galimov vychytal další skvělou šanci domácích. Z velké blízkosti pálil Panov, ale Galimov vyraží ramenem.

12:58
    A další vyloučení, tak dneska se hraje opravdu tvrdě na trestnou lavici si pojede sednout Velikov. 2 minuty za podražení.

10:40
    Tak domácí si moc přesilovky neužijí, jelikož Bulis zahrál vysokou holí, a tak se bude hrát nezvykle 4 na 4.

10:20
    Další vyloučení na straně hostů. Na trestnou lavici si půjde sednout Kaděkin.

05:33
    Střelu Rybakina ještě tečoval Darzins, ale Galimov předvedl skvělý zákrok, a tak je stav stále 0:1.

01:59
    Tak Arťuchin už po dvou minutách dohrál. Za faul kolenem dostává trest do konce utkání + 2 minuty. Uvidíme jestli Domácí něco vytěží z této přesilovky a odpoví na rychlý gól Atlantu.

01:20
    Tak to je začátek jak ze snu pro hostující hráče. Jaroslav Dyblenko vypálil od modré čáry, jeho pokus dokázal domácí brankař ještě vytěsnit, ale přímo před volného ANDREASE ENGQVISTA, který již neměl problém doťuknout puk do volné branky. Asistence: Jaroslav Dyblenko

Jan Franek

Branky a nahrávky: 15. Čistov, 21. Bulis (Rjabykin) – 2. Engqvist (Dyblenko), 38. Engqvist (Radulov), 56. Kopytin (Radulov)

Traktor Čeljabinsk: Fokin (Garnett) – Borodkin, Guskov, Rjabykin, Vasilčenko, Bondarev, Kondratěv, Fljagin – Popov, Darzinš, Dugin, Glinkin, Čistov, Kontiola, Bulis, Panov, Kosticyn, Osnovin, Kuzněcov, Abdullin, Mokin
    Atlant Mytišči: Galimov (Borisov) – Batyršin, Rukavišnikov, Velikov, Dyblenko, Niskala, Petrov, Novopašin – Kablukov, Arťuchin, Kolcov – Šmeljov, Engqvist, I. Radulov – Kadeikin, Jašin, Ševčenko – Trubačjov, Gluchov, Levickij – Kopytin.

Rozhodčí: Vječeslav Bulanov, Čerenkov Alexander – Lazarev Hleb, Minor Roman