Val. Meziříčí – Přerov 6:5 (2:0 po s.n.) | Frýdek-M. – SHK Hodonín 2:6 (kon.) | Opava – Poruba 2011 0:5 (kon.)
Prostějov – Technika Brno 4:3 (1:0 po s.n.) | Břeclav – Vsetín 1:2 (kon.) | Klášterec nO – Řisuty 3:2 (kon.)
Sokolov – Mor. Budějovice 2:1 (kon.) | Klatovy – Milevsko 7:3 (kon.) | Jablonec n/N – Bílina 1:0 (kon.)
Nový Jičín – Orlová 2:0 (kon.) | Děčín – Kolín 1:5 (kon.) | Tábor – Pelhřimov 5:2 (kon.)
Kobra – Žďár n/S 5:4 (po pr.) | Jindř. Hradec – Nymburk 1:2 (po s.n.)
po s.n.
KLH Vajgar Jindřichův Hradec
1:2 (0:1, 0:0, 1:0 - 0:1)
NED Hockey Nymburk
Sobota 19.10.2013, 18:002. liga skupina Západ

65:00
    Vyloučení Ondřeje Kříže, dvě minuty za krosček.

57:42
    A Zdeněk Šperger taktéž deset minut osobního trestu.

57:42
    Jindřich Kotrla reklamoval svůj zákrok a kromě dvou minut za nedovolené bránění vyfasoval ještě desetiminutový trest.

49:41
    David Kulich dvě minuty za podražení Adama Přibyla.

43:59
    Václav Dvořák dvě minuty, podražení.

40:36
    Martin Semrád dvě minuty za držení.

37:52
    Hra nabírá na tempu, oba celky si vytvořily šance, Nymburk jich asi bude mít více, Martin Semrád dvě minuty za podražení.

30:45
    Václav Dvořák dvě minuty za hákování.

22:23
    Nedovolené bránění Zdeňka Špergera, dle sudích bránil hostujícímu brankáři, ale i když se snažím být objektivní, tak tohle bylo hodně přísné.

20:48
    Ondřej Chmel dvě minuty za vysokou hůl.

16:50
    Sudí vaří bramboračku, Daniel Záhora dvě minuty za sekání.

14:29
    Faul na Zdeňka Špergera, dvě minuty pro Romana Procházku. Hosté to zkusili ještě diskuzi.

09:41
    Síly se srovnají, Václav Dvořák dvě minuty za držení protihráče.

09:19
    Kocar dvě minuty za podražení...

07:21
    Po střele Václava Dvořáka si počínal nedovoleně Adam Přibyl, dvě minuty za hákování.