Newcastle – Chelsea 2:0 (kon.) | Fulham – Manchester Utd. 1:3 (kon.) | Hull City – Sunderland 1:0 (kon.)
Manchester City – Norwich 7:0 (kon.) | Stoke – Southampton 1:1 (kon.) | West Brom – Crystal Palace 2:0 (kon.)
West Ham – Aston Villa 0:0 (kon.) | Arsenal – Liverpool 2:0 (kon.)
Hull City AFC
1:0 (1:0)
Sunderland AFC
Sobota 02.11.2013, 16:00 • Kingston Communications Stadium (Hull) • Anglická Premier League

Pro dnešek je to vše, příště opět na shledanou. (17:58:12)

Hull City doma poráží Sunderland po bojovném výkonu 1:0 a získává cenné tři body do tabulky. Domácí byli lepší a zaslouženě vítězí. Jediný gól si dal do vlastní branky Cuellar. Zápas výrazně ovlivnily dvě červené karty hostů v závěru první půle.

90+2
    Dlouhý nákop Mannoneho stahuje Harper.

90+2
    Útočný faul domácích. Je tu jedna z posledních šancí pro hosty.

90+1
    Míč získávají domácí, kteří by už měli zápas ukontrolovat.

90+1
    Nastavují se dvě minuty.

90+1
    Mannone je nakonec až ve vápně připraven zakončovat!

90+1
    Figueroa potrestán žlutou kartou.

90
    Figueroa fauluje na středu pole, Mannone bude centrovat z půlícího kruhu až do vápna...

89
    Od branky rozehrává Harper.

88
    Za skluz na středu hřiště vidí žlutou kartu Brady.

87
    O´Shea centr odvrací hlavou.

86
    Roh pro domácí.

84
    Huddlestone vymyslel krásnou pumelici z hranice vápna, Mannone vyráží!

83
    Domácí kombinují na útočné půli, soupeři míč nepůjčují.

81
    Mohlo být srovnáno, mohlo to být 2:0, nic z toho ale neplatí. Stále ještě není rozhodnuto o výsledku, závěrečná desetiminutovka bude o to zajímavější.

80
    Livermore trefuje střelou zpoza vápna pravou tyč!

79
    Největší šance hostů v utkání! Brady byl úplně sám před Harprem, ten ale zázračně vyráží!

79
    Nepřesný centr Hullu z pravé strany, dnes je to oboustranné trápení.

78
    Další útočný faul domácích, rozehrávat bude Mannone.

77
    Larsson se opřel do tvrdé přízemní rány, míč ale míjí pravou tyč o cca dva metry.

76
    Boyda nahrazuje Brady.

75
    Proschwitz udělal útočný faul, domácí ztrácí tlak a hlavně balon.

74
    Huddlestone rozehrává kombinace týmu těsně před vápnem.

73
    Domácí rozehrávají na obranné půli.

72
    Hull obléhá pokutové území soupeře, Sunderland je pod velkým tlakem.

71
    Na druhé straně zasahuje pozorný Harper.

71
    Roseniora nahrazuje Proschwitz.

70
    Figueroa tvrdou přízemní ranou míjí levou tyč.

69
    Mannone stahuje vysoký míč a zklidňuje hru.

68
    Larssonovi se přímý kop nezdařil, od branky tak rozehrává Harper.

67
    Přímý kop pro hosty.

65
    Od branky rozehrává Mannone.

64
    Sunderland se dostal na útočnou půli, Fletcher ale pálí nepřesně.

63
    Elmohamady poslal prudký centr do vápna, nikdo z domácích míč ale netečoval.

62
    Centr z pravé strany, obrana hostů míč odvrací.

61
    Hosté jsou bezradní, v devíti lidech toho dnes proti Hullu už asi příliš nezmůžou. Je to stále ale jen o gól, šance ještě žije.

59
    Nádherná pumelice v podání Livermora, balon ale senzačně vyráží Mannone!

58
    Elmohamady se rozhodl pro střelu ze střední vzdálenosti, ta se mu ale vůbec nepovedla, míč jde mimo.

57
    Domácí střídají, Koren nahrazuje Meylera.

56
    Hull kombinuje na útočné půli.

54
    Fletcher těžce vydýchává ostrý zákrok, vzhledem k tomu, že hosté hrají v devíti a nemohou střídat, je jasné, že útočník hostů bude muset pokračovat za každou cenu.

53
    Od branky odkopává Mannone.

51
    Sunderland pusobí hodně bezradně i ve druhém poločase, vzhledem ke dvěma vyloučeným je hodně nepravděpodobné, aby se hostům podařilo srovnat.

49
    Útočnou akci rozjíždí od branky Harper.

48
    Domácí tým začíná ve druhé půli aktivně, aby ne, když mají fotbalisté Hullu dvojnásobnou přesilu.

46
    Brown nahrazuje Boriniho. Hosté už nemohou střídat.

46
    Altidora nahrazuje Johnson.

46

Druhá půle začne cca v 17:10.

Herně nezáživný poločas se zvrhl v pořádnou divočinu. Především tedy ze strany Sunderlandu. Dvě červené karty během nastavení prvního poločasu, to se jen tak nevidí. Vyloučeni byli Cattermole a Dossena. Sunderland byl v prvním poločase horším týmem a zaslouženě prohrává. Vlastní gól si dal Cuellar.

45+8
    Hra je opět zdržená, ošetřován je faulovaný Meyler.

45+7
    Nehorázný šlapák ve středu hřiště, hosté budou hrát v devíti! Druhá přímá červená karta v prvním poločase, tentokrát je vyloučen Dossena.

45+5

45+2
    Za likvidační zákrok je vyloučen Cattermole, jehož skluz zranil jednoho z domácích.

45+2
    Nastavuje se pět minut.

45
    Sagbo v největší šanci Hullu neuspěl! Domácí útočník vyslal přízemní střelu ze středu vápna těsně vedle levé tyče!

44
    Přímý kop Hullu končí na dobře postavené zdi.

42
    A v brankovišti Sunderlandu dochází ke změně. Zraněného Westwooda nahrazuje Mannone.

41
    Figueroa padá u levé postranní čáry, faul hostí se ale nepíská.

40
    Brejk domácích zastavuje odpískaný ofsajd.

39
    Gólman hostů je už v pořádku a rozehrává od branky.

37
    Stále se nehraje, s Westwoodem to nevypadá nejlépe.

35
    Hra přerušena, ošetřován je Westwood.

34
    Larsson fauluje na středu pole, míč získávají domácí.

32
    Hosté jsou hodně pasivní, hraje se především na obranné půli Sunderlandu. Hull zaslouženě vede.

31
    Hodně nepovedený centr za obranu v podání domácích, balon získávají Black Cats.

Hull City právě vstřelilo branku!
    Domácí tým se ujímá vedení. Po prudkém centru z pravé strany se nešťastně do vlastní branky trefuje hlavou CARLOS CUELLAR.

24
    Livermoorovi odpískán faul na středu hřiště.;

23

22
    Fletcher odchází za postranní čáru, zřejmě se jedná o nějaké menší zranění.

21
    Centr za obranu na Fletchera se neujal, míč získává Hull.

19
    Rosenior rozehrává na pravém křídle, míč se ale rychle vrací zpět k obráncům Hullu. Na šance stále čekáme.

18
    Bardsley vhazuje na útočné půli.

17

16
    Dobrou šanci měl na hlavě Livermore, branku ale míjí.

15
    Figueroa vhazuje na útočné půli.

14
    Centr do vápna Hullu odvrací domácí obrana.

13
    Sunderland kombinuje na pravém křídle.

12
    Standardka pro Sunderland na jejich obranné půli.

11
    Tempo utkání zatím rozhodně závratné není. Nikdo nechce udělat chybu, hraje se hodně opatrně.

10
    Figueroa vhazuje na obranné půli.

9
    Davies rozjíždí obezřetně akci Hullu.

7
    Domácí rozehrávají standardku z obranné půle.

6
    Sunderland rozehrává z obrany...

4
    Zatím se hraje hodně na středu hřiště, šance zatím k vidění nejsou.

3
    Figueroa ztrácí balon ve středu hřiště, kupředu jdou hosté.

2
    Od brankyk rozehrává Harper.

1

Hull City AFC: Harper – Rosenior, Davies, McShane, Figueroa – Elmohamady, Huddlestone, Livermore, Boyd – Sagbo, Aluko.
    Náhradníci: Jakupović – Fayé, Meyler, Koren, Brady, Quinn, Proschwitz.

Sunderland AFC: K. Westwood – Bardsley, Cuéllar, O´Shea, Dossena – Larsson, Cattermole, Colback, Borini – Fletcher, Altidore.
    Náhradníci: Mannone – Brown, Čelůstka, Ki, Gardner, Johnson, Giaccherini.

Rozhodčí: Marriner – Bryan, Perry.

Podrobná onlajn reportáž začíná v 16:00...

Posledních pět vzájemných zápasů skončilo pěti výhrami dnes trápícího se Sunderlandu. Prodlouží hosté tuto sérii, nebo jí Hull zruší?

Sunderland je zatím devatenáctý, tedy předposlední v Premier League. Z devíti odehraných duelů tým vytěžil jen čtyři body. Na první nesestupovou sedmnáctou příčku tak týmu schází body čtyři. Průběžné skóre Sunderlandu je navíc pasivní – 7:21. Po prohrách s Liverpoolem, Manchesterem United a Swansea přišla konečně výhra. Doma s Newcastlem v poměru 2:1.

Hull City

Tým má po devíti odehraných zápasech jedenáct bodů za tři výhry a dvě remízy. Průběžné skóre Hullu je pasivní – 7:10. Na domácím hřišti Hull dvakrát vyhrálo a dvakrát i remizovalo. Forma týmu není valná. Po výhře 1:0 doma nad West Hamem přišla remíza 0:0 s Aston Villou. Hull poté dvakrát prohrálo, venku 1:2 s Evertonem a 0:1 s Tottenhamem. Dnes budou chtít domácí získat důležité body do tabulky, Sunderland bude jedním z konkurentů v boji o udržení se v nejvyšší soutěži.

Příjemné odpoledne s Premier League, dnes nás čeká souboj domácího Hull City se Sunderlandem. Pojďme si oba dnešní soupeře přiblížit...

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:00.