Newcastle – Chelsea 2:0 (kon.) | Fulham – Manchester Utd. 1:3 (kon.) | Hull City – Sunderland 1:0 (kon.)
Manchester City – Norwich 7:0 (kon.) | Stoke – Southampton 1:1 (kon.) | West Brom – Crystal Palace 2:0 (kon.)
West Ham – Aston Villa 0:0 (kon.) | Arsenal – Liverpool 2:0 (kon.)
Hull City AFC
1:0 (1:0)
Sunderland AFC
Sobota 02.11.2013, 16:00 • Kingston Communications Stadium (Hull) • Anglická Premier League

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:00.

Příjemné odpoledne s Premier League, dnes nás čeká souboj domácího Hull City se Sunderlandem. Pojďme si oba dnešní soupeře přiblížit...

Hull City

Tým má po devíti odehraných zápasech jedenáct bodů za tři výhry a dvě remízy. Průběžné skóre Hullu je pasivní – 7:10. Na domácím hřišti Hull dvakrát vyhrálo a dvakrát i remizovalo. Forma týmu není valná. Po výhře 1:0 doma nad West Hamem přišla remíza 0:0 s Aston Villou. Hull poté dvakrát prohrálo, venku 1:2 s Evertonem a 0:1 s Tottenhamem. Dnes budou chtít domácí získat důležité body do tabulky, Sunderland bude jedním z konkurentů v boji o udržení se v nejvyšší soutěži.

Sunderland je zatím devatenáctý, tedy předposlední v Premier League. Z devíti odehraných duelů tým vytěžil jen čtyři body. Na první nesestupovou sedmnáctou příčku tak týmu schází body čtyři. Průběžné skóre Sunderlandu je navíc pasivní – 7:21. Po prohrách s Liverpoolem, Manchesterem United a Swansea přišla konečně výhra. Doma s Newcastlem v poměru 2:1.

Posledních pět vzájemných zápasů skončilo pěti výhrami dnes trápícího se Sunderlandu. Prodlouží hosté tuto sérii, nebo jí Hull zruší?

Podrobná onlajn reportáž začíná v 16:00...

Hull City AFC: Harper – Rosenior, Davies, McShane, Figueroa – Elmohamady, Huddlestone, Livermore, Boyd – Sagbo, Aluko.
    Náhradníci: Jakupović – Fayé, Meyler, Koren, Brady, Quinn, Proschwitz.

Sunderland AFC: K. Westwood – Bardsley, Cuéllar, O´Shea, Dossena – Larsson, Cattermole, Colback, Borini – Fletcher, Altidore.
    Náhradníci: Mannone – Brown, Čelůstka, Ki, Gardner, Johnson, Giaccherini.

Rozhodčí: Marriner – Bryan, Perry.

1

2
    Od brankyk rozehrává Harper.

3
    Figueroa ztrácí balon ve středu hřiště, kupředu jdou hosté.

4
    Zatím se hraje hodně na středu hřiště, šance zatím k vidění nejsou.

6
    Sunderland rozehrává z obrany...

7
    Domácí rozehrávají standardku z obranné půle.

9
    Davies rozjíždí obezřetně akci Hullu.

10
    Figueroa vhazuje na obranné půli.

11
    Tempo utkání zatím rozhodně závratné není. Nikdo nechce udělat chybu, hraje se hodně opatrně.

12
    Standardka pro Sunderland na jejich obranné půli.

13
    Sunderland kombinuje na pravém křídle.

14
    Centr do vápna Hullu odvrací domácí obrana.

15
    Figueroa vhazuje na útočné půli.

16
    Dobrou šanci měl na hlavě Livermore, branku ale míjí.

17
    Od branky rozehrává Harper.

18
    Bardsley vhazuje na útočné půli.

19
    Rosenior rozehrává na pravém křídle, míč se ale rychle vrací zpět k obráncům Hullu. Na šance stále čekáme.

21
    Centr za obranu na Fletchera se neujal, míč získává Hull.

22
    Fletcher odchází za postranní čáru, zřejmě se jedná o nějaké menší zranění.

23
    Od branky rozehrává Westwood.

24
    Livermoorovi odpískán faul na středu hřiště.;

25
    Hull City právě vstřelilo branku!
    Domácí tým se ujímá vedení. Po prudkém centru z pravé strany se nešťastně do vlastní branky trefuje hlavou CARLOS CUELLAR.

27
    Roh hostů šanci nepřinesl.

28

30
    Hull kombinuje na útočné půli.

31
    Hodně nepovedený centr za obranu v podání domácích, balon získávají Black Cats.

32
    Hosté jsou hodně pasivní, hraje se především na obranné půli Sunderlandu. Hull zaslouženě vede.

34
    Larsson fauluje na středu pole, míč získávají domácí.

35
    Hra přerušena, ošetřován je Westwood.

37
    Stále se nehraje, s Westwoodem to nevypadá nejlépe.

39
    Gólman hostů je už v pořádku a rozehrává od branky.

40
    Brejk domácích zastavuje odpískaný ofsajd.

41
    Figueroa padá u levé postranní čáry, faul hostí se ale nepíská.

42
    A v brankovišti Sunderlandu dochází ke změně. Zraněného Westwooda nahrazuje Mannone.

44
    Přímý kop Hullu končí na dobře postavené zdi.

45
    Sagbo v největší šanci Hullu neuspěl! Domácí útočník vyslal přízemní střelu ze středu vápna těsně vedle levé tyče!

45+2
    Nastavuje se pět minut.

45+2
    Za likvidační zákrok je vyloučen Cattermole, jehož skluz zranil jednoho z domácích.

45+5
    Od branky rozehrává Mannone.

45+7
    Nehorázný šlapák ve středu hřiště, hosté budou hrát v devíti! Druhá přímá červená karta v prvním poločase, tentokrát je vyloučen Dossena.

45+8
    Hra je opět zdržená, ošetřován je faulovaný Meyler.

Herně nezáživný poločas se zvrhl v pořádnou divočinu. Především tedy ze strany Sunderlandu. Dvě červené karty během nastavení prvního poločasu, to se jen tak nevidí. Vyloučeni byli Cattermole a Dossena. Sunderland byl v prvním poločase horším týmem a zaslouženě prohrává. Vlastní gól si dal Cuellar.

Druhá půle začne cca v 17:10.

46

46
    Altidora nahrazuje Johnson.

46
    Brown nahrazuje Boriniho. Hosté už nemohou střídat.

48
    Domácí tým začíná ve druhé půli aktivně, aby ne, když mají fotbalisté Hullu dvojnásobnou přesilu.

49
    Útočnou akci rozjíždí od branky Harper.

51
    Sunderland pusobí hodně bezradně i ve druhém poločase, vzhledem ke dvěma vyloučeným je hodně nepravděpodobné, aby se hostům podařilo srovnat.

53
    Od branky odkopává Mannone.

54
    Fletcher těžce vydýchává ostrý zákrok, vzhledem k tomu, že hosté hrají v devíti a nemohou střídat, je jasné, že útočník hostů bude muset pokračovat za každou cenu.

56

57
    Domácí střídají, Koren nahrazuje Meylera.

58
    Elmohamady se rozhodl pro střelu ze střední vzdálenosti, ta se mu ale vůbec nepovedla, míč jde mimo.

59
    Nádherná pumelice v podání Livermora, balon ale senzačně vyráží Mannone!

61
    Hosté jsou bezradní, v devíti lidech toho dnes proti Hullu už asi příliš nezmůžou. Je to stále ale jen o gól, šance ještě žije.

62
    Centr z pravé strany, obrana hostů míč odvrací.

63
    Elmohamady poslal prudký centr do vápna, nikdo z domácích míč ale netečoval.

64
    Sunderland se dostal na útočnou půli, Fletcher ale pálí nepřesně.

65

67
    Přímý kop pro hosty.

68
    Larssonovi se přímý kop nezdařil, od branky tak rozehrává Harper.

69
    Mannone stahuje vysoký míč a zklidňuje hru.

70
    Figueroa tvrdou přízemní ranou míjí levou tyč.

71
    Roseniora nahrazuje Proschwitz.

71
    Na druhé straně zasahuje pozorný Harper.

72
    Hull obléhá pokutové území soupeře, Sunderland je pod velkým tlakem.

73
    Domácí rozehrávají na obranné půli.

74
    Huddlestone rozehrává kombinace týmu těsně před vápnem.

75
    Proschwitz udělal útočný faul, domácí ztrácí tlak a hlavně balon.

76
    Boyda nahrazuje Brady.

77
    Larsson se opřel do tvrdé přízemní rány, míč ale míjí pravou tyč o cca dva metry.

78
    Další útočný faul domácích, rozehrávat bude Mannone.

79
    Nepřesný centr Hullu z pravé strany, dnes je to oboustranné trápení.

79
    Největší šance hostů v utkání! Brady byl úplně sám před Harprem, ten ale zázračně vyráží!

80
    Livermore trefuje střelou zpoza vápna pravou tyč!

81
    Mohlo být srovnáno, mohlo to být 2:0, nic z toho ale neplatí. Stále ještě není rozhodnuto o výsledku, závěrečná desetiminutovka bude o to zajímavější.

83
    Domácí kombinují na útočné půli, soupeři míč nepůjčují.

84
    Huddlestone vymyslel krásnou pumelici z hranice vápna, Mannone vyráží!

86
    Roh pro domácí.

87
    O´Shea centr odvrací hlavou.

88
    Za skluz na středu hřiště vidí žlutou kartu Brady.

89

90
    Figueroa fauluje na středu pole, Mannone bude centrovat z půlícího kruhu až do vápna...

90+1
    Figueroa potrestán žlutou kartou.

90+1
    Mannone je nakonec až ve vápně připraven zakončovat!

90+1
    Nastavují se dvě minuty.

90+1
    Míč získávají domácí, kteří by už měli zápas ukontrolovat.

90+2
    Útočný faul domácích. Je tu jedna z posledních šancí pro hosty.

90+2
    Dlouhý nákop Mannoneho stahuje Harper.

Hull City doma poráží Sunderland po bojovném výkonu 1:0 a získává cenné tři body do tabulky. Domácí byli lepší a zaslouženě vítězí. Jediný gól si dal do vlastní branky Cuellar. Zápas výrazně ovlivnily dvě červené karty hostů v závěru první půle.

Pro dnešek je to vše, příště opět na shledanou. (17:58:12)