Spišská N. Ves – Prešov 6:4 (kon.) | Trnava – Pov. Bystrica 4:0 (kon.) | Topoľčany – Michalovce 6:4 (kon.)
Bardejov – Senica 7:1 (kon.) | Prievidza – Lipt. Mikuláš 4:5 (kon.)
HK Bardejov
7:1 (2:1, 2:0, 3:0)
HC Dukla Senica
sk Neděle 10.11.2013, 18:00 • Zimný Štadión Bardejov • 1. liga (SR)

Skončil sa zápas 18. kola medzi HC 46 Bardejov a HC Dukla Senica. V tomto šlágri jasne dominovali domáci hokejisti, ktorí súpera prevýšili vo všetkých činnostiach. Bardejov sa tak vracia na čelo tabuľky práve pred jeho dnešným súperom – Senicou. Ďakujem Vám za pozornosť a teším sa na ďalšie majstrovské zápasy. Dovidenia. (20:08:14)

Fanúšikovia ďakujú hráčom, hráči ďakujú fanúšikom. Ďakujeme aj my.

60:00

59:50
    Desať sekúnd pred koncom sa už domáci radujú z vysokej výhry.

59:30
    Štadiónom sa ozýva mohutný potlesk, Bardejov deklasuje Senicu!

59:05
    Domáci v plnom počte.

58:25
    Slovák a Dancsák proti jednému hráčovi Dukly, postavenie mimo hru.

57:41
    Jedna z posledných útočných akcií Senice končí na modrej čiare Bardejova.

57:05
    Vylúčený domáci hráč s číslom 18 – Segľa. Menší trest, krošček.

57:00
    Kto dnes prišiel na zápas, neľutuje. Rýchle tempo pokračuje.

56:13
    Šimčák napadá brankára Porubského, ten sa okabátiť nedal.

55:23
    Slovák chcel vystreliť, minul puk.

55:00
    Pät minút do konca stretnutia. Podarí sa Bardejovu zvýšiť? Teraz sa hrá v strede plochy.

54:42
    Prvá domáca formácia uväznila hosti pred bránou, brankár Porubský podržal svoj tím.

53:24
    Mexické vlny!

53:00
    Baláž vyviezol puk od vlastnej brány, k strele sa nedostal, následne Segľa vedľa.

51:18
    Senica už zápas zrejme zabalila. Domáci sú o krok vpred.

50:06
    V týchto minútach Bardejov súpera doslova valcuje ! Diváci si to patrične vychutnávajú potleskom a spevom. Na ukazovateli svieti stav 7:1.

49:10
    Strela domáceho Baláža a následna strkanica pred hosťujúcou bránou.

47:44
    Bránu hostí opúšťa Peksa, nastupuje Tomáš Porubský.

47:44
    Bardejov dal gól!
    A ďalší gól v sieti červených. Desať, desať. Toľko gólov v sieti Dukly si pýtajú fanúšikovia. Gól: JURAJ DANCSAK.
    Asistencie: Marek Slovák, Dominik Šimčák.

47:00
    Štadiónom znie: desať, desať !

46:31
    Po rýchlej a priamej akcii šiesty gól v Senickej sieti. Gól: LADISLAV ŠČURKO.
    Asistencia: Tomáš Hričina.

45:42
    Zdá sa, že Senici dochádzajú sily. Bardejov je častejšie v útoku.

45:02
    Strela domáceho Hájnika, brankár Peksa hokejkou vyráža.

43:55
    Diváci si žiadajú ďalší gól. A potlesk zaplneného hľadiska.

43:33
    Bardejov ťaží zo svojho tlaku. V prečíslení piaty gól zaznamenáva MARCEL BALÁŽ.
    Asistencie: Erik Belušár, Ladislav Hopkovič.

43:29
    Domáci majú puk častejšie na hokejkách.

43:00
    Pred bránou hostí sám Hajnik, k puku sa však nedostal.

42:06
    Prerušená hra, oba celky prestriedali.

41:32
    K strele sa dostal domáci Dancsák, avšak mieril rovno do brankára Peksu.

40:29
    Začiatok tretej tretiny sa začal strelou Kalináča, domáci Blažíček pozorný.

40:01
    Začala sa tretia tretina.

Hráči nastupujú na ľadovú plochu. Bardejov hrá v tradičných bielych dresoch, hostia zo Senice v červených. Do začiatku ostáva 120 sekúnd.

Rolba pomaličky opúšťa ľadovú plochu, do konca prestávky je rovných sedem minút.

Po druhej tretine vedie HC 46 Bardejov 4:1. Aj keď je hra pomerne vyrovnaná, zdá sa, že bude rozhodovať premieňanie šancí. Aspoň v tomto smere prevýšili domáci Senicu v druhej časti. Na štadión si našli cestu diváci, ktorí sa dokážu zabávať. Uvidíme, s akou taktikou nastúpia domáci do poslednej tretiny. Budú chcieť udržať trojgólové vedenie, alebo budú naďalej útočiť a pridajú ďalšie góly?

40:00
    Druhá tretina sa skončila.

39:49
    Hostia v plnom počte.

39:37
    Blíži sa záver druhej tretiny, domáci chcú zvýšiť vedenie, avšak najprv by museli vystreliť.

39:05
    Hostia so štyrmi hráčmi.

38:56
    Na hosťujúceho muža v bráne mieri jedna strela za druhou, ten však odoláva.

37:49
    Vylúčený hráč Senice Kalináč, menší trest. Domáci hrajú dvojitú presilovku.

37:49
    Bardejovčania hrajú presilovku, pýtajú si gól, avšak rozhodca rozpažil ruky.

37:20

37:05
    Vylúčený hráč hostí Ivičič, hra zo zdvihnutou hokejkou.

37:15
    Na štadióne znie známa melódia Macejko, Macejko, diváci sa zabávajú. Pravá hokejová atmosféra.

36:42
    Domáci nevedia, kde im hlava stojí, hosťujúci Ivičič mieril vedľa pravej žrde.

36:00
    Hostia sa usadili pred domácou bránou, Bardejov vyhadzuje.

35:20
    Vylúčený domáci hráč č. 23 Martin Gajdoš. Menší trest – držanie.

35:00
    Strela hosťujúceho Mrázika minula domácu bránu.

32:06
    Bardejov využíva presilovku a dostáva sa do trojgólového vedenia. MAREK SLOVÁK pohotovou strelou z kruhov nedal šancu Peksovi.
    Asistencie: Juraj Dancsák, Peter Slimák.

31:15
    Vylúčený hráč Senice Mikulášek, hákovanie.

31:15
    Domáci budú hrať presilovku.

30:25

28:56
    Hneď po tom, čo oba celky hrali s piatimi hráčmi, prichádza bleskový gól z čista – jasna. Gól strelil PETER SLIMÁK.
    Asistencie: Marek Slovák, Juraj Dancsák.

28:53

28:42

28:29
    Domáci diváci pískajú, nepáči sa im rozhodnutie hlavného arbitra Štefíka, ktorý odpískal prísne postavenie mimo hru.

27:42
    Oba celky hrajú so štyrmi hráčmi, hra je v tejto chvíli nezáživná.

26:53
    Vylúčený hráč aj na opačnej strane, dve minúty si odsedí Janík. Hra zo zdvihnutou hokejkou.

26:42
    Vylúčený domáci hráč Vaško, podrazenie.

26:38
    Hostia budú hrať presilovku, brankár Peksa je už na striedačke, šiesti Seničania proti piatim Bardejovčanom.

25:57
    Buly v domácom pásme, následná skrumáž, avšak domáci gólman nemusel zasahovať.

25:30
    Strela aj na druhej strane, brankár Peksa ostáva pozorný.

24:54
    Strela hosťujúceho Reissmullera končí nad svätyňou Blažíčeka.

24:40
    Domáce obecenstvo si pýta tretí gól. Vypočujú ho hráči HC 46?

23:30
    Skrumáž pred Senickou bránou, avšak hostia puk vyhadzujú cez všetky čiary.

22:57
    Domáci pokus o rýchlu akciu končí odpískaním. Postavenie mimo hru.

21:45
    Strela hosťujúceho Jarolína, domáci gólman nemusel zasahovať.

20:59
    Buly pred domácou bránou.

20:50
    Po strete s hráčom Bardejova ostáva rozhodca na zemi, ale už sa zdvíha a hra pokračuje bez prerušenia.

20:01
    Začala sa druhá tretina.

Hráči oboch celkov vychádzajú zo šatní, do začiatku druhej tretiny ostávajú 2 minúty. Bardejovská mládež za potlesku divákov opúšťa ľadovú plochu.

Čakanie na druhú časť hry nám spríjemnia žiaci HC 46, ktorí nastupujú na ľadovú plochu.

Do začiatku druhej tretiny ostáva 10 minút.

20:00
    Prvá tretina sa skončila.

19:43
    Vhadzuje sa v obrannom pásme Bardejova, hosťujúci Janík sa dostal k strele, ale mieril vedľa ľavej žrde.

19:00
    Do konca prvej tretiny ostáva posledná minúta, Slovák vyvážal puk do útočného pásma, avšak k strele sa nedostal.

18:36

18:00
    Pri presilovke hostí sa hra odohráva v strednom pásme, Senica bez strely na bránu.

17:00
    Hostia sa usadili v domácom pásme, avšak ešte nevystrelili.

16:36
    Vylúčený domáci hráč Marek Slovák, menší trest, podrazenie.

16:30
    Avizovaný domáci faul, hostia budú hrať presilovku.

15:20
    Hostia v šanci, avšak rozhodca odpískal postavenie mimo hru, v ktorom sa ocitol hosťujúci Klučiar. Oba celky striedajú.

13:35
    Po krásnej akcii domáci strieľajú druhý gól. Tomáš Hričina našiel opusteného FILIPA VAŠKA, ktorý brankárovi Peksovi nedal žiadnu šancu.
    Asistencie: Tomáš Hričina, Ladislav Ščurko.

12:02
    Od vlastnej brány vyviezol puk Baláž, dostal sa až pred brankára Peksu, vystrelil, avšak hosťujúci gólman bol pozorný.

10:59
    Sám pred hosťujúcou bránou sa ocitol Slovák, avšak mieril nad bránu.

10:30
    Bardejovský štadión sa postupne zapĺňa, ozývajú sa aj domáci fanúšikovia.

09:07
    Domáci využívajú signalizovanú presilovku a vyrovnávajú. Hráči Bemaca predviedli rýchlu akciu a pred bránou sa ocitol sám JURAJ DANCSÁK, ktorý to namieril rovno k pravej žrdi a brankár bol bezmocný.
    Asistencie: Marek Slovák, Vladimír Polaček.

06:37
    Senica dala gól!
    Senica sa rýchlo dostáva do vedenia zásluhou MICHALA ŠÚREKA.
    Asistencie: Dušan Klučiar, Peter Gula.

06:35
    Hostia zatlačili domácich hokejistov pred ich vlastnú bránu.

05:55
    Domáci s prvou strelou na bránu, Segľa mieril rovno do brankára Peksu.

04:24

02:24
    Vylúčený hráč Senice s číslom 7, Klučiar, trest dostal za seknutie.

00:01
    Stretnutie sa práve začalo.

00:00
    Vitajte na dnešnom zápase medzi HC 46 Bardejov a HC Dukla Senica. Do zápasu ostáva presne 6 minút.

Úvodné zostavy:

HC 46 Bardejov: Blažíček – Hopkovič, Krčula, Kramár, Valentín, Polaček, Slimák, Chovan, Gajdoš – Segľa, Caban, Baláž – Vaško, Ščurko, Hričina – Slovák, Dancsák, Hajnik – Matis, Belušár, Šimčák.

HC Dukla Senica: Peksa – Šedivý, Salajka, Ivičič, Janík, Reissmüller, Gula, Mrázik – Vaškovič, Surovka, Mikolášek – Sajdl, Jarolín, Méry – Kalináč, Šúrek, Klučiar – Daráš, Penák, Šalka.

Rozhodca: Štefík – Frimmel, Vyoral.

Vítam Vás pri stretnutí 18.Kola I.hokejovej ligy medzi HC 46 Bardejov – HC Dukla Senica. Tento zápas sľubuje skvelé hokejové predstavenie. V tomto zápase nepôjde len o tri body ale aj o 1.miesto v tabuľke po 18.kole, keďže Bardejov minulú nedeľu po prehre v Michaloviach prišiel o líderskú priečku.

Hostia zo Senice isto pricestujú s cieľom udržať sa na vrchu pelotónu I.hokejovej ligy. Senica v 15.kole prekvapivo prehrala na domácom ľade s Prievidzou 1:0, ale v ďalších dvoch zápasoch strelila 11 gólov a inkasovala iba dva čo ju vynieslo na prve miesto tabuľky. Ľubomír Vaškovič zatiaľ ťahá Senicu a s 24 bodmi sa delí o prvé miesto v bodovaní s Richardom Šechným.

Bardejov v posledných štyroch stretnutia až tri krát ťahal za kratší koniec čo znamenalo,že stratil 1.miesto a prepadol sa na druhé so stratou dvoch bodov práve na Senicu. Bardejov si reprezentačnú prestávku skrátil zápasom proti svojim dobrým kamarátom z Košíc. Aj keď sa jednalo o priateľský zápas tak obidve mužstva podali dobrý a bojovný výkon a na konci sa tešil možno prekvapujúco ale účastník I.hokejovej ligy, keď vyhral 3:2. Hneď za Ľubomírom Vaškovičom zo Senice v bodovaní nájdeme Tomáša Hričinu a Ladislava Ščurka z Bardejova.

Môj tip je,že zajtra Bardejov vyhrá a vráti sa na prvé miesto.