Izrael – Norsko 4:1 (kon.) | Slovinsko – Rusko 0:1 (kon.) | Andorra – Estonsko 0:2 (kon.)
Řecko – Švédsko 5:1 (kon.) | Irsko – Faerské ostrovy 5:2 (kon.) | Bulharsko – Dánsko 2:3 (kon.)
Černá Hora – Německo 1:1 (kon.) | S. Makedonie – Ázerbájdžán 1:0 (kon.) | Srbsko – Belgie 2:2 (kon.)
Moldavsko – San Marino 2:0 (kon.) | Malta – Polsko 1:5 (kon.) | Lichtenštejnsko – Lotyšsko 0:2 (kon.)
Moldavsko
2:0 (0:0)
San Marino
Pátek 15.11.2013, 18:00 • Bolshaja Sportivnaja Arena (Tiraspol) • Kvalifikace ME U21

Zápas je u konce. Hosté byli podle předpokladů mírně horším celkem a měli méně střeleckých pokusů, nicméně v prvním poločase udrželi bezbrankový stav. Ihned po pauze inkasovali a domácí v závěrečné desetiminutovce svůj náskok pojistili. Vzhledem k bídné útočné aktivitě si dnes bodový zisk opravdu nezasloužili. Moldavsko si zachovalo s deseti body šanci na evropský šampionát, hosté jsou se třemi body na poslední šesté pozici. Tímto se s Vámi loučím a přeji hezký zbytek dnešního dne. (19:51:09)

90+2
    Probíhá poslední minuta utkání a každou chvíli očekáváme konec.

90
    Podruhé střídají domácí, na pár minut si zahraje Bolşacov, který nahradil Zasaviţchiho. Nastavují se dvě minuty.

89
    Hosté využívají i poslední střídání. Ze hry odešel Cesarini a na trávník se podívá Angelini.

86
    Utkání se bude nejspíše dohrávat, hosté se do žádného většího tlaku už nedostávají.

83
    Moldavsko právě vstřelilo branku!
    Je zřejmě definitivně rozhodnuto, druhou branku domácího výběru vsítil střídající ION URSU.

81
    Domácí nepouštějí soupeře do ničeho a po dalším faulu hostů zůstávají u míče.

79
    Druhé střídaní v dresu hostů, ze hřiště odešel kapitán Colombini a nahradil ho Aluigi.

77
    Battistini svým rohovým kopem nikoho ze spoluhráčů nenašel.

74
    Do konce zbývá zhruba čtvrthodiny a nevypadá to, že by si hosté vytvořili nějaký větší tlak.

72
    Hosté poprvé střídají. Ze hřiště odešel Tosi a přichází Zavoli.

72
    Bogdan mířil z velké dálky hodně nepřesně.

70
    Další standardka pro domácí, Tosi fauloval Ursa a dostává za to žlutou kartu.

69
    Golinucci fauloval Milinceana.

67
    Carp vyslal další ránu směrem k brance Manzaroliho, ale přeci jen těsně vedle.

65
    Battistini vybojoval přímý volný kop po faulu Jardana.

64
    Domácí pohodlně brání těsný náskok a soupeře do ničeho nepouštějí. San Marino to bude mít velmi těžké.