Jižní Korea – Švýcarsko 2:1 (kon.) | Česko – Kanada 2:0 (kon.) | Bělorusko – Albánie 0:0 (kon.)
Rusko – Srbsko 1:1 (kon.) | Estonsko – Ázerbájdžán 2:1 (kon.) | Dánsko – Norsko 2:1 (kon.)
Turecko – Sev. Irsko 1:0 (kon.) | Itálie – Německo 1:1 (kon.) | Polsko – Slovensko 0:2 (kon.)
Irsko – Lotyšsko 3:0 (kon.) | Anglie – Chile 0:2 (kon.) | Skotsko – USA 0:0 (kon.)
Estonsko
2:1 (0:1)
Ázerbájdžán
Pátek 15.11.2013, 17:45 • A. Le Coq Arena, Tallinn • Reprezentační zápasy

To je z mé strany vše. Přeji hezký páteční večer. (19:38:34)

A je dobojováno. Sledovali jsme zajímavé utkání, které nakonec přineslo tři branky. Po prvním poločase vedl 1:0 Ázerbajdžán, ale ve druhém dějství domácí zabrali a nakonec vyhráli 2:1. Nutno dodat, že vítězství Estonska je zřejmě spravedlivé, ale Ázerbajdžán hrál také velmi dobře.

90+2
    Už se nic nestane. Tento duel nakonec vyhraje po boji Estonsko.

90+1
    Hlavní rozhodčí nastavil dvě minutky.

90
    Hraje se poslední minuta řádné hrací doby.

89
    Domácí nic nevymysleli a na tahu je Ázerbajdžán, který se usadil na polovině Estonska.

88
    Domácí nikam nepospíchají, což je za současného stavu pochopitelné.

87
    U míče jsou domácí, kteří kombinují na polovině Ázerbajdžánu.

86
    Ale ani ze šestého rohu hosté nic nevytěžili a stále prohrávají o jednu branku.

85
    A následuje další roh pro hostující celek.

84
    Rohový kop pro Ázerbajdžán.

84
    Hosté tlačí, ale domácí zatím velmi dobře brání a drží cenné vedení.

83
    Ázerbajdžán nyní poslal do vápna domácích několik zajímavých centrů, ale ani jeden se neujal.

82
    Ale z tohoto rohu nic nebylo, protože domácí brankář centrovaný míč sebral.

81
    Rohový kop pro hosty.

80
    Do konce zápasu zbývá posledních deset minut, tak uvidíme, zda Ázerbajdžán ještě něco vymyslí.

79
    Domácí to nakonec zkusili dlouhým nákopem, ale hostující zadáci si s tím v pohodě poradili.