Izrael – Norsko 4:1 (kon.) | Slovinsko – Rusko 0:1 (kon.) | Andorra – Estonsko 0:2 (kon.)
Řecko – Švédsko 5:1 (kon.) | Irsko – Faerské ostrovy 5:2 (kon.) | Bulharsko – Dánsko 2:3 (kon.)
Černá Hora – Německo 1:1 (kon.) | S. Makedonie – Ázerbájdžán 1:0 (kon.) | Srbsko – Belgie 2:2 (kon.)
Moldavsko – San Marino 2:0 (kon.) | Malta – Polsko 1:5 (kon.) | Lichtenštejnsko – Lotyšsko 0:2 (kon.)
Andorra
0:2 (0:0)
Estonsko
Pátek 15.11.2013, 16:00 • Estadi Comunal, Andorra la Vella (AND) • Kvalifikace ME U21

Nakonec dnešní utkání skončilo výhrou Estonska 0:2. Ve druhém poločase rozhodly o třech bodech branky Lipiny a Linitiše. Oba celky mohly vstřelit branky ještě v závěru utkání. Nejprve se dostal do šance Rebes, ten však branku přestřelil, podobně si vedl také Lepista. (17:54:43)

90+3
    Ferre se snažil technickou střelou překonat brankáře Meeritse, ovšem úspěšný nebyl.

90+2
    Kirss fauloval Vieiru a Andorra bude zahrávat volný přímý kop.

90+1
    Ustaal nacentroval míč přesně na hlavu Lepisty a ten ve velmi dobré šanci hlavičkoval těsně nad břevno.

90
    Po střele Raudseppa budou zahrávat hostující hráči rohový kop.

88
    Hráči Estonska drží pevně míč ve své moci a vypadá to, že budou chtít závěrečné minuty dohrát co nejdále od své branky.

86
    Ferre nacentroval přesně míč na Rebese, který ihned vypálil a jeho nebezpečná střela šla těsně mimo branku Estonska.

85
    Další volný přímý kop po faulu na Vieiru budou mít fotbalisté Andorry.

84
    Centr Rubia hostující obrana odvrátila do bezpečí.

84
    Domácí hráči se snaží ještě z výsledkem utkání něco udělat a budou mít výhodu standardní situace.

81
    Poslední střídání Estonska. Artura Rättel vyměnil Kirss.

80
    Hra je kouskována díky střídání obou celků. Další střídání provede hostující trenér.

78
    Poslední střídání Andorry. Erika Lopese vyměnil Mark Ferre.

77
    Hostující Artur Rättel viděl žlutou kartu.

76
    O střelu se pokusil Guevara, ale jeho rána se do branky Estonska nevešla.

75
    Druhé střídání Estonska. Ilju Antonova nahradil Martin Ustaal.

75
    Indermitte dostal kolmou přihrávku za obranu Andorry,ale akci zastavil pomezní rozhodčí, který zamával ofsajd.

73
    Hra se momentálně odehrává mezi pokutovými územími a oběma mužstvům se nedaří finální přihrávka.