Izrael – Norsko 4:1 (kon.) | Slovinsko – Rusko 0:1 (kon.) | Andorra – Estonsko 0:2 (kon.)
Řecko – Švédsko 5:1 (kon.) | Irsko – Faerské ostrovy 5:2 (kon.) | Bulharsko – Dánsko 2:3 (kon.)
Černá Hora – Německo 1:1 (kon.) | S. Makedonie – Ázerbájdžán 1:0 (kon.) | Srbsko – Belgie 2:2 (kon.)
Moldavsko – San Marino 2:0 (kon.) | Malta – Polsko 1:5 (kon.) | Lichtenštejnsko – Lotyšsko 0:2 (kon.)
Černá Hora
1:1 (0:0)
Německo
Pátek 15.11.2013, 17:00 • Stadion Podgorica, Podgorica (MNE) • Kvalifikace ME U21

Ze zápasu mezi Černou horou a Německem je to vše. Od komentování tohoto zajímavého duelu, který skončil výsledkem 1:1, se s Vámi loučí komentátor Tomáš Reiner. Na shledanou. (18:59:01)

Němci si vytvořili v závěru zápasu obrovský tlak, obrat se ale nakonec nekonal. Černohorci se ujali vedení krátce po začátku druhého poločasu, kdy se prosadil z penalty Stefan Mugoša, na jehož gól dokázal tři minuty před koncem zápasu odpovědět Philipp Hofmann poté, co byl v 84. minutě vyloučen Boljevic. Konečný výsledek. Černá hora 1 Německo 1.

90+8
    Černá hora v držení míče.

90+7
    ... Leitnerův centr ale žádného z jeho spoluhráčů nenašel.

90+6
    Němci vybojovali rohový kop...

90+5
    V Podgorici se stále hraje, Němci už ale nemají na obrat příliš mnoho času.

90+4
    Bittencourt se ještě dostal ke střele, jeho pokus byl ale zablokován.

90+4
    Černá hora je u míče a nyní může uklidnit hru.

90+3
    Němci si vytvořili obrovský tlak, ten už ale zřejmě žádný gól nepřinese.

90+2
    Philipp Hofmann mohl zařídit obrat! Petkovic si ale s jeho střelou poradil a podržel svůj tým.

90+1
    Vukčevic se mohl pokusit rozhodnout, jenže se ocitl v ofsajdu.

90+1
    Nad rámec dnešního zápasu bylo nastaveno 7 minut.

90
    Normální hrací čas vypršel. Uvidíme, kolik se bude nastavovat.

89
    Němci vycítili šanci na obrat, příliš času už jim ale nezbývá.

89
    Leitner rozehrál rohový kop, jeho spoluhráči se ale do zakončení nedostali.

88
    Střídající Malli se krátce po příchodu na hřiště dostal ke slovu, jeho střela ale byla zablokována.

87
    Německo právě vstřelilo branku!
    PHILIPP HOFMANN se znovu prosazuje proti Černé hoře a v závěru zápasu vyrovnává na 1:1! Leitner našel přesným pasem Hofmanna, který poté zamířil přesně k tyči.

87
    Poslední střídání Němců. Ze hřiště odešel Younes, kterého nahradil Malli.

Tomáš Reiner

Branky: 50. Mugoša (pen.) – 87. P. Hofmann

Karty:   52. Gojačanin (CHO) – 31. Leitner (GER), 40. Yildirim (GER), 50. Costa (GER), 63. Can (GER), 81. Ginter (GER), 82. Bittencourt (GER), 85. Stegen (GER)   84. Boljevic (CHO)

Černá Hora: Petkovic – Gojačanin (65. Boljevic), Alic (C), Bakrač, Radunovic – Jankovic (74. Kaludjerovic), Kosovic – Vukčevic, Zoric, Djordjevic – Mugoša.
    Náhradníci: Butorovic, Cukovic, Vukčevic, Jovovic, Kaludjerovic, Pejakovic, Boljevic.

Německo: Ter Stegen – Plattenhardt, Rüdiger, Ginter, Da Costa – Can, Özkan Yildirim (72. Parker) – Younes (87. Malli), Leitner (C), J. Hofmann (46. Bittencourt) – P. Hofmann.
    Náhradníci: Leno, Horn, Knoche, Hofmann, Bittencourt, Malli, Parker.

Rozhodčí: Kevin Clancy. Asistenti: Graham Chambers, David Mcgeachie. Čtvrtý rozhodčí: Greg Aitken (všichni SCO)