Bulharsko – Slovinsko 1:5 (kon.) | Andorra – Dánsko 0:2 (kon.) | Chorvatsko – Lotyšsko 3:1 (kon.)
Rusko – Estonsko 1:0 (kon.) | Černá Hora – Irsko 0:0 (kon.) | Srbsko – Itálie 1:0 (kon.)
Bělorusko – Arménie 0:1 (kon.) | Polsko – Řecko 3:1 (kon.) | Moldavsko – Litva 3:0 (kon.)
Rumunsko – Německo 2:2 (kon.) | Švédsko – Malta 5:0 (kon.) | Anglie – San Marino 9:0 (kon.)
S. Makedonie – Norsko 1:3 (kon.) | Sev. Irsko – Kypr 1:0 (kon.)
Chorvatsko
3:1 (3:0)
Lotyšsko
Úterý 19.11.2013, 16:00 • Pula - Chorvatsko • Kvalifikace ME U21

Díky za pozornost z tohoto zápasu a u dalších se budu těšit příště, na počtenou. (17:49:23)

Je tu konec zápasu, Chorvatsko získává tři body a naprosto po zásluze. O výsledku rozhodlo již v prvním poločase a v tom druhém se utkání prakticky dohrávalo. Přesto střídající Rei dokázal alespoň snížit a výsledek kosmeticky upravit. Nepotěšil tak Delače, který přišel o čisté konto. To mu však zřejmě vadit nebude, jeho tým je prakticky na Euru.

90+1
    Šitum v obrovské šanci a Grigorjevs měl plné ruce práce, aby míč dokázal vyrazit. Domácí byli blízko ke čtvrté brance.

90
    Už běží poslední minuta zápasu. Ještě se bude něco málo nastavovat.

88
    Rei oživil hru hostů, ale nebylo to už nic platné, zápas pozvolna končí.

87
    Žlutou kartu dostává Močinič (Chorvatsko).

86
    Střídání v týmu Chorvatsko: ze hřiště odchází Perica, přichází Čurina.

85
    Posledních pět minut do konce zápasu, utkání se skutečně jen dohrává.

83
    Střídání v týmu Lotyšsko: ze hřiště odchází Joksts, přichází Gucs.

81
    Lotyšsko právě vstřelilo branku!
    Hosté se přeci jen dočkali snížení. Střídající IGORS REI byl na hřišti osm minut a dokázal překonat přízemní střelou k tyči brankáře Delače, který tak přišel o čisté konto.

80
    Posledních deset minut do konce zápasu, není pochyb o tom, kdo si připíše tři důležité body do tabulky.

79
    Střela Šimunovse neprošla přes clonícího Barinovse. Míč tak může rozehrát od své brány gólman Grigorjevs.

77
    Střídání v týmu Lotyšsko: ze hřiště odchází Šadčins, přichází Lonščakovs.

76
    Vypadá to, že hosté budou znovu střídat.

74
    Utkání se pouze dohrává, ještě zhruba patnáct minut do konce a stav je stále stejný. Ve druhém poločase jsme toho mnoho neviděli.