Austrálie – Kostarika 1:0 (kon.) | Rusko – Jižní Korea 2:1 (kon.) | Slovinsko – Kanada 1:0 (kon.)
Norsko – Skotsko 0:1 (kon.) | Turecko – Bělorusko 2:1 (kon.) | Jihoafr. republika – Španělsko 1:0 (kon.)
Nizozemsko – Kolumbie 0:0 (kon.) | Rakousko – USA 1:0 (kon.) | Polsko – Irsko 0:0 (kon.)
Anglie – Německo 0:1 (kon.) | Belgie – Japonsko 2:3 (kon.)
Rakousko
1:0 (1:0)
USA
Úterý 19.11.2013, 20:45 • Ernst Happel Stadion, Vídeň • Reprezentační zápasy

Rakušané tedy poráží v domácím prostředí USA 1:0 gólem Marca Janka ze 33. minuty. Hosté končí rok 2013, ve kterém slaví sté výročí založení svazu, s úspěšností téměř tři výhry ze čtyř utkání, což není vůbec špatné. Já se s vámi loučím a u dalších fotbalových, ale i jiných online přenosů na počtenou. (22:51:42)

90+4
    A tím utkání také končí...

90+4
    Obrovská šance pro domácí! Ivanschitz se dostal v brejku až do úniku přímo na brankáře, ale Howard vychytal zkušeného rakouského záložníka parádním zákrokem!

90+3
    Ošetřování Fuchse, tak moc času nám už ze hry nezbývá. Jestlipak stihneme ještě střídat?

90+2
    A ještě střídají i domácí, již dvanácté střídání v utkání, odchází Leigeb, přichází Wimmer.

90+1
    Útočný faul Altidora, který pro mne zcela nopochopitelně naopak reklamuje faul domácích!

90
    Altidore kopal přímý kop, ale minul branku. Nastavovat se budou tři minuty.

89
    Snad už z nějakého šuplíku vytáhl Jürgen Klinsmann dalšího hráče, Wondolowski nahrazuje Beasleyho.

89
    Tak pokud utkání této úrovně, hlavně tedy nesmírně nudný druhý poločas, má být oslavou sta let fotbalu v USA, tak nevím, nevím, jestli je vůbec co slavit.

88
    Altidore poskakoval mezi dvěma soupeři a snažil se ve vápně získat míč a střílet, ale k balonu se ani zdaleka nedostal

87
    Rakušané již nikam nespěchají, teď se můžeme začít dohadovat, zda hráči dokonce budou chtít vůbec přerušit hru, aby jim nehrozilo vystřídání.

84
    Tak fakt už nevím, kde berou trenéři další a další hráče, snad z tribuny? Přichází Zulechner za Hinterseera.

83
    Američané své úsilí nezvdali a pořád se snaží vyrovnat.

81
    Tak zpět, střídán nebyl Diskerud, ale Cameron. Už se v těch změnách na trávníku začínám trošku ztrácet. :)

80
    Tak jestli něco tu musí fanoušky bavit, tak to jsou trenérské rošády. Klinsmann po pár minutách stahuje ze hry Diskeruda, který už střídal Johannssona, a posílá místo něj Lichaje. Střídají i domácí, a hned dvakrát, Harnika s Arnautovicem nahrazují Florian a Suttner.

77
    Kljestan střídá na trávníku Bedoyu.

77
    Rychlá akce domácích končí střelou Harnika, ten trefuje také přesně prostor s brankářem!

75
    Má snad Almer v rukavicích speciální magnet na míč? Bradleyho centr mířil z velké vzdálenosti přesně do náruče brankáře.