Bulharsko – Slovinsko 1:5 (kon.) | Andorra – Dánsko 0:2 (kon.) | Chorvatsko – Lotyšsko 3:1 (kon.)
Rusko – Estonsko 1:0 (kon.) | Černá Hora – Irsko 0:0 (kon.) | Srbsko – Itálie 1:0 (kon.)
Bělorusko – Arménie 0:1 (kon.) | Polsko – Řecko 3:1 (kon.) | Moldavsko – Litva 3:0 (kon.)
Rumunsko – Německo 2:2 (kon.) | Švédsko – Malta 5:0 (kon.) | Anglie – San Marino 9:0 (kon.)
S. Makedonie – Norsko 1:3 (kon.) | Sev. Irsko – Kypr 1:0 (kon.)
Švédsko
5:0 (4:0)
Malta
Úterý 19.11.2013, 18:00Kvalifikace ME U21

Ode mne je to pro dnešek vše, přeji Vám příjemný zbytek úterního večera a těším se u dalších onlajn přenosů. (19:52:40)

A je dobojováno! V druhém poločase přidali domácí ještě jednu branku. Připisují si tak poměrně jednoduché vítězství 5:0 a do tabulky si zapíší zasloužené tři body. Malta zůstává i nadále bez bodů.

90+3
    Domácí se provinili na útočné polovině nedovoleně a to bude zřejmě dnes vše.

90+2
    Na trávník se ještě podívá S. Farrugia, který vystřídal Scicluna.

90+1
    Domácí se snažili o únik po pravé straně, ten ale následně rázně utnul jeden z beků Malty.

90+1
    Hlavní rozhodčí ještě nastaví tři minutky navrch.

90
    Rozběhla se nám poslední minuta základní hrací doby.

89
    Hosté chvíli podrželi míč na polovině soupeře, nakonec míč končí v rukavicích Stromberga.

87
    Oba týmy by se již evidentně rádi viděli v kabině, utkání se pouze dohrává.

84
    J. Farrugia nachytán v ofsajdové pozici.

83
    Claesson se u lajny skvěle prokličkoval mezi dvěma obránci, poté ale domácí o míč přišli.

81
    Poslední změna v dresu Švédska, Hrgotu na poslední minutky nahradí Barkroth.

81
    Nakonec si z ní ale nic nevytvořili.

80
    Žlutou kartu vidí Muscat za ostrý faul na Kroona. Navíc mají Švédové velmi slibnou standardku.

79
    Teď si Švédové moc neporozuměli a výsledkem toho je odkop od branky hostí.

78
    Švédové rozehráli rohový kop nakrátko, poté se o střelbu pokoušel Hrgota, obrana ale míč nepropustila až k Borgovi.

76
    Hrgota zbytečně fauloval J. Farrugiu a po zásluze vidí žlutou kartu.

74
    Po krátkém úseku, kdy Švédové znovu svého soupeře zatlačili, je tu opět pouze kombinace kolem středu pole.