Bulharsko – Slovinsko 1:5 (kon.) | Andorra – Dánsko 0:2 (kon.) | Chorvatsko – Lotyšsko 3:1 (kon.)
Rusko – Estonsko 1:0 (kon.) | Černá Hora – Irsko 0:0 (kon.) | Srbsko – Itálie 1:0 (kon.)
Bělorusko – Arménie 0:1 (kon.) | Polsko – Řecko 3:1 (kon.) | Moldavsko – Litva 3:0 (kon.)
Rumunsko – Německo 2:2 (kon.) | Švédsko – Malta 5:0 (kon.) | Anglie – San Marino 9:0 (kon.)
S. Makedonie – Norsko 1:3 (kon.) | Sev. Irsko – Kypr 1:0 (kon.)
Severní Irsko
1:0 (0:0)
Kypr
Úterý 19.11.2013, 20:30 • Mourneview Park, Lurgan, Severní Irsko • Kvalifikace ME U21

To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (22:16:48)

Dnešní utkání je u konce. Z nejtěsnějšího možného vítězství se radují domácí, kteří si tak připisují vůbec své první body do kvalifikační tabulky! Hosté dnes nehráli špatně, rozhodně byli domácímu týmu minimálně vyrovnaným soupeřem, ale celé utkání rozhodla jediná branka Gormana z přímého kopu, pět minut před koncem.

90+1
    A již v první minutě nastaveného času dostává McGeehan žlutou kartu.

90
    Poslední minuta řádné hrací doby, McGeehan fauluje Efhtimioua.

90
    Začala devadesátá minuta tohoto utkání, v němž domácí vedou tím nejtěsnějším možným rozdílem.

89
    Domácí se i po rozehraném rohové kopu dokázali držet před pokutovým územím a nakonec se do zakončení dostal Gorman, Loizou parádním zákrokem chytá!

88
    Obrana Kypru odvrací na roh, z pravé strany rozehraje Gorman.

87
    Efthimiou dostává za tento faul žlutou kartu a domácí Gorman rozehrají volný kop na polovině Kypru.

87
    Rychlý protiútok domácích zastavuje Efthimiou pouze za cenu faulu.

85
    Severní Irsko právě vstřelilo branku!
    A je to gól! JONNY GORMAN překonává Loizoua z volného kopu a domácí jdou do vedení.

85
    Velmi dobrá pozice pro domácí tým, míč si staví Gorman, který bude rozehrávat z prvé strany, z nějakých pětadvaceti metrů.

84
    Volný kop pro Severní Irsko po faulu Efthimioua na Brobbella.

83
    Míč však získávají hosté a kombinují na polovině Severního Irska.

82
    Domácí vhazují z levé strany, na polovině soupeře.

81
    Efthimiou se dostává ke střele, ale jeho pokus je zablokován mimo.

80
    Je před námi posledních deset minut tohoto vyrovnaného utkání, stále se hraje bez branek.